مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
هشتمین دوره سرشماری نفوس و مسکن از سوم مهرماه اجرا می‌شود/ آغاز ثبت‌نام اینترنتی مأموران سرشماری
 
هشتمین دوره سرشماری نفوس و مسکن از سوم مهرماه در سراسر کشور آغاز می‌شود و افرادی که داوطلب شرکت در این سرشماری به‌عنوان مأمور آمار هستند، باید در سامانه اینترنتی  http://s95.sci.org.ir  ثبت‌نام کنند.
به گزارش واحد خبر روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان، هشتمین دوره سرشماری عمومی نفوس مسکن، مهر و آبان سال جاری در سراسر کشور انجام می‌شود که در آن اطلاعات مختلفی از خانواده‌ها گردآوری‌شده تا برای برنامه‌ریزی در حوزه‌های مختلف در اختیار قرار بگیرد.
به منظور جذب نیروی انسانی مورد نیاز برای اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال 1395، سامانه http://s95.sci.org.ir از روز شنبه مورخ 23/5/95 فعال و متقاضیان مشارکت در طرح سرشماری می‌توانند جهت ثبت نام به سامانه فوق مراجعه فرمایند.
 
این سرشماری در دو مرحله انجام می‌شود، مرحله اول از سوم تا بیست و چهارم مهرماه است که در این مرحله برای اولین بار سرشماری به‌صورت اینترنتی بوده و خانواده‌هایی که مایل باشند می‌توانند از طریق سامانه sarshomari95.ir در سرشماری شرکت کنند.
 
مرحله دوم و اصلی سرشماری که به‌صورت عملیاتی میدانی صورت می‌گیرد از 25 مهرماه تا 25 آبان خواهد بود و در این مرحله اطلاعات خانوارها توسط فرد آمارگیر جمع‌آوری ‌شده و به‌صورت اینترنتی و با تبلت در سامانه ثبت می‌شود، اما کسانی که پیش‌ازاین در سامانه اینترنتی اطلاعات خود را وارد کرده باشند فقط کد رهگیری را به فرد آمارگیر ارائه می‌دهند.
 
در مرحله اول هراندازه خانواده‌ها به‌صورت اینترنتی اطلاعات خود وارد کنند کار سرشماری راحت‌تر می‌شود و دقت کار هم بالاتر خواهد رفت، مسئولان امیدوار هستند با تبلیغات و اطلاع‌رسانی مناسب در این زمینه خانوارها بیشتر از این موضوع استقبال کنند.
 
خانواده‌ها پس از ثبت‌نام در سامانه اینترنتی یک کد رهگیری دریافت می‌کنند که می‌توانند با ارسال این کد به سامانه 300000 در قرعه‌کشی نیز شرکت کرده و شانس دریافت جایزه را داشته باشند.
 
آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲