مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
برپایی اولین نمایشگاه خودرو و همایش توسعه فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی در رفسنجان
۱۳۹۵/۱۰/۱۲

برپایی اولین نمایشگاه خودرو و همایش توسعه فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی در رفسنجان

فرماندار رفسنجان گفت: اولین نمایشگاه خودرو و همایش توسعه فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی و مقررات راهنمایی رانندگی تا پایان سال در رفسنجان برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان  رفسنجان ، حمید ملانوری فرماندار رفسنجان در جلسه هماهنگی برپایی نمایشگاه خودرو در رفسنجان از برپایی همایش توسعه فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی و مقررات راهنمایی رانندگی و کمک به حفظ محیط زیست و نمایش توانمندی های شهرستان در حوزه خودرو در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این همایش یک کار فرهنگی آموزشی برای استفاده از فرهنگ خودروهای عمومی و برای بالابردن سطح فرهنگ اجتماعی مواجه شدن با حوزه خودرو صورت میگیرد.
وی افزود: این همایش یک نمایشگاه بازرگانی نیست بلکه یک کار فرهنگی است.
ملانوری با بیان اینکه این اقدام با همکاری سازمان های مردم نهاد انجام میگیرد تصریح کرد: در حوزه خودرو مشکلاتی وجود دارد، در ترافیک کلان شهرها عمده خودروها تک سرنشین هستند در حالیکه استفاده از وسایل نقلیه عمومی مانع از اتلاف وقت و هزینه و افزایش آلایندگی می شود.
وی خاطر نشان کرد: ضروری است که سطح آگاهی مردم در این زمینه بالا رود و فرهنگ عمومی در این حوزه ورود پیدا کند.
ملانوری گفت: توقع نظام از سازمان های مردم نهاد و موسسات بخش خصوصی این است که بخشی از وقت خود را در حوزه فرهنگ سازی قرار دهند.
فرماندار رفسنجان خاطر نشان کرد: کیفیت این همایش اهمیت دارد و می توان در خلال آن کارگاه آموزشی در قالب فیلم ، سی دی و نشست و … برپا کرد تا فواید و تاثیر آن را مردم ببینند.
لازم به ذکر است بنابر این است تا نمایشگاه خودرو از سوی اتاق بازرگانی و همایش همایش توسعه فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی و مقررات راهنمایی رانندگی و کمک به حفظ محیط زیست و نمایش توانمندی های شهرستان در حوزه خودرو از سوی شرکت نمایشگاهی صبا تا پایان امسال بصورت منسجم و یا جداگانه در رفسنجان برپا شود.
 


منبع : فرمانداری رفسنجان
بازدید : ۱۲۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲