مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۶/۲۴

فرماندار رفسنجان:

انتقادات به جای مچ گیری سازنده باشد

فرماندار رفسنجان:
انتقادات به جای مچ گیری سازنده باشد

فرماندار رفسنجان عنوان کرد: در مقابل دشمن، میان مسئولان در داخل کشور بایستی اتحاد بوجود آید و انتقادات به جای مچ گیری سازنده باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان ، دکتر مجید فصیحی هرندی عصر امروز 24 شهریورماه در جلسه هماهنگی ویژه برنامه های هفته ی دفاع مقدس اظهار کرد: در هفته ای قرار داریم که انسان های توانمندی برای دفاع از مردم، نظام و دینشان جانشان را اهدا کردند و این خیلی ارزشمند است.
وی افزود: امروز دیپلماسی دشمن در مقابل جمهوری اسلامی شکست خورده است و در بعد نظامی و سیاسی شاهد موفقیت ایران هستیم، مشکلات اقتصادی نیز موجب شد تا اتکای کشور به نفت کمتر شود.
فصیحی هرندی تصریح کرد: دشمنان جمهوری اسلامی تمام توان خود را بکار بردند و امروز برکنار شدن جان بولتون نیز یک مساله سیاسی است که بی ربط به جمهوری اسلامی نیست چرا که بولتون به هیچ چیز جز نابودی جمهوری اسلامی ارزش قائل نبود و امروز از کاخ سفید برکنار شده است.
فرماندار رفسنجان خاطرنشان کرد: در مقابل دشمن، میان مسئولان در داخل کشور بایستی اتحاد بوجود آید و انتقادات به جای مچ گیری، سازنده باشند، همه در عین حال که دیدگاههای متفاوتی دارند اما یکدل و همراه پیش رویم.
فصیحی هرندی بیان داشت: امروز درگیر هجمه های فضای مجازی هستیم واین محیط نیز یک دفاع همه جانبه را می طلبد تا همه پایبندان به نظام تمام توان خودشان را بکار گیرند.
وی تاکید کرد: امسال با توجه به انتخابات پیش رو باید مراقب باشیم تا نادانسته در مسیری حرکت نکنیم تا به دشمن برای رسیدن به اهدافش کمک کنیم.
فرماندار رفسنجان خاطرنشان کرد: با اقدام قاطع رئیس قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی، مقدار زیادی به ایجاد فضای اعتماد در جامعه کمک شده و همه باید حمایت کنیم، این برخوردها خیلی مهم و ضروری بود.
فصیحی هرندی در ادامه آذین بندی سردرب ادارات، فضاسازی شهری، مراسم نکوهداشت پیشکسوتان دفاع مقدس و عطرافشانی قبور شهدا را از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس در رفسنجان عنوان کرد.
فرماندار رفسنجان افزود: یکشنبه 31 شهریورماه و اولین روز از هفته دفاع مقدس با عنوان قدرت، توانمندی و اقتدار نیروهای مسلح نامگذاری شده است؛ امسال رژه نظامی در شهرستان ها برگزار نمی شود و بصورت منسجم در مرکز استان اجرا خواهد شد.
فصیحی هرندی ادامه داد: روز دوشنبه 1 مهرماه با عنوان دانش پژوهی، معرفت، جوانان و سربازان که همزمان با روز بازگشایی مدارس و دانشگاهها و مراکز علمی است، گرامیداشت جوانان، سربازان و مرزداران غیور را خواهیم داشت.
فرماندار رفسنجان گفت: سه شنبه 2 مهرماه به عنوان رونق تولید، حمایت مردم و خودباوری نامگذاری شده است وضرورت دارد تا به رونق تولید با نگاه مدیریت جهادی و انقلابی نگاه شود.
وی افزود: چهارشنبه 3 مهرماه با عنوان بصیرت، دشمن شناسی، ولایت مداری و دفاع همه جانبه به موضوع نقش ولایت در بصیرت افزایی به منظور مقابله با ترفند و سلطه دشمن به عنوان الگویی موثر در نهضت مقاومت پرداخته خواهد شد.
فصیحی هرندی بیان داشت: روز پنجشنبه 4 مهرماه با عنوان شهدا، ایثارگران و رزمندگان به عطرافشانی و گلباران قبور شهدا اختصاص می یابد که با حضور مسئولین ادارات شهرستان برگزار می شود و در این روز تجلیل از خانواده های معظم شهدا و شهیدان مدافع حرم در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: جمعه 5 مهرماه با عنوان خانواده و ورزشی همگانی و ضرورت توجه به همبستگی ملی و سبک زندگی دینی نامگذاری شده است.
وی ادامه داد: شنبه 6 مهرماه با عنوان رزمندگان، حماسه آفرینان و جهادگران عملیات بزرگ ثامن الائمه نامگذاری شده است و یکشنبه 7 مهرماه به عنوان فرماندهان، پیشکسوتان و سالروز شهدای دفاع مقدس نامگذاری شده و بزرگداشت فرماندهان دفاع مقدس و تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت را در این روز خواهیم داشت.


منبع : فرمانداری رفسنجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲