مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۷/۰۶

فرماندار رفسنجان در جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان :

قول و عمل‌مان باید یکی باشد و با تمام تلاش به مردم خدمت کنیم

فرماندار رفسنجان در جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان :
قول و عمل‌مان باید یکی باشد و با تمام تلاش به مردم خدمت کنیم
فرماندار رفسنجان تأکید کرد: امیدواریم حرکت قوه قضائیه در خصوص فساد ستیزی به اصلاح روند امور اجرایی به طور مضاعف کمک نمایند و مسوولین باید مراقب امور باشند زیرا کوچترین فساد ها منجر به بزرگترین فساد ها می‌شود همگی ما باید بدانیم مردم از تبعیض و ناعدالتی بیشتر از کمبود ها گلایه دارند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان، مجید فصیحی هرندی در جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان با تبریک سال جدید تحصیلی، اظهار کرد: باید همه دستگاههای مسئول در زمینه تعلیم و تربیت با توجه به نیروی جوان و با انگیزه ای که در مدارس و دانشگاهها وجود داردوظیفه خود را به خوبی عمل کنند و بهترین بهره برداری را از ساعات تحصیلی در مدارس و دانشگاهها داشته باشند.
نماینده عالی دولت در شهرستان رفسنجان با تقدیر از کسانی که هفته دفاع مقدس را پاس داشتند به ویژه و برخی ادارات که ابتکارهای خوبی در پاسداشت شهدا انجام دادند، ادامه داد: مردم و مسئولین رفسنجان به شهیدان به عنوان یادگاران هشت سال حماسه و دفاع و کسانی که اعتبار و عزت کشورمان را به دنیا نشان دادند، نگاه می‌کنند.
فصیحی هرندی بیان کرد: تلاشهای مرحوم آیت الله هاشمیان امام جمعه فقید رفسنجان و همکاری که مردم شهرستان در پشتیبانی از جنگ و دفاع مقدس داشتند را فراموش نمی کنیم. مردم رفسنجان هم از نظر جان و هم از نظر مال در دوران دفاع مقدس مجاهدت کردند و حتی پیشنهاد شده که در این زمینه مستندسازی انجام شود.
وی در خصوص توفیق دیدار با خانواده شهدا تصریح کرد: ما نیاز داریم با آنها گفتگو کنیم و گلایه هاو توصیه های آنها را بشنویم، تصریح کرد: دیدار با خانواده های شهدا سمبلیک نیست بلکه باید دید کسانی که عملاً در این راه گام برداشته اند چه حرفهایی برای گفتن و چه انتظاراتی از مسوولین دارند.
فرماندار رفسنجان از اقدام شهرداری و شورای اسلامی شهر در جهت پاسداشت یاد شهیدان تقدیر کرد و افزود: در هفته دفاع مقدس فضای شهر عطرآگین و معطر به تصاویر و نام شهدا شده است که جا دارد از این اقدام ارزشمند مجموعه شهرداری قدردانی کنم.
فرماندار رفسنجان بر وقت گذاشتن بیشتر روسای ادارات در مسیر ارائه خدمات تاکید کرد و گفت: روسای ادارات نباید صرفاً به ساعت ادای اکتفا کنند ، بلکه برای خدمت به مردم تلاش شبانه روزی داشته باشند.
فصیحی هرندی با بیان اینکه قول و عمل‌مان باید یکی باشد و با تمام تلاش به مردم خدمت کنیم، ادامه داد:گلایه ای از برخی مسئولان دارم اینکه درنماز وحدت در مساجد محلات حضور ندارند این حضور می‌تواند منجر به آشنایی و حل مشکلات مردم محله آنها شود ، حضور مدیر دستگاه مربوطه  در ملاقات با مردم  می‌تواند نسبت به رسیدگی به این تقاضاها مؤثر باشد.
وی با اشاره به اینکه فعالیتهای زیادی در شهرستان صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: باید از جوانان و افراد خلاق حمایت کنیم و وقتی رئیس یک اداره در یک فعالیت اجتماعی شرکت می کند، آن فعالیت نیز منعکس و سبب دلگرمی آن جوان می شود.
فرماندار رفسنجان در ادامه با بیان اینکه از نماینده تشکر می کنیم که همکاری خوبی با ادارات دولتی برقرار کرده است، تأکید کرد: نماینده، نماینده همه مردم است و تا زمانی که منع قانونی نداشته باشد ، نعمت همکاری را پاس می داریم.
فصیحی هرندی اضافه کرد: با توجه به نزدیکی به زمان انتخابات برای رفع شائبه انتخاباتی تاکید کرد : هر جلسه‌ای که همکاران ما برای امور مردم دارند باید در مجامع رسمی باشد و همچنین استفاده از اموال و امکانات دولتی برای انتخابات مطلقا ممنوع و جرم محسوب می شود.
وی در ادامه افزود: همه فعالیتها در خصوص پیاده روی اربعین را در ستاد اربعین و ستاد بازسازی عتبات عالیات متمرکز کرده ایم و روال کارها در خصوص مقدمات این پیاده روی عظیم در خصوص آمادگی موکب ها انجام شده و در حال انجام است.


منبع : فرمانداری رفسنجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲