مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۴/۲۳

فرماندار رفسنجان خبر داد :

تشکیل تیم نظارتی ویژه بر اماکن عمومی و اصناف در شهرستان رفسنجان

فرماندار رفسنجان خبر داد :
تشکیل تیم نظارتی ویژه بر اماکن عمومی و اصناف در شهرستان رفسنجان

فرماندار رفسنجان از تشکیل تیم نظارتی ویژه بر اماکن عمومی و اصناف در شهرستان رفسنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان،  مجید فصیحی هرندی در جلسه ستاد کرونا شهرستان رفسنجان اظهار کرد: تیم ها و گروه های مختلفی با همکاری معاونت بهداشتی، ادارات و بسیج تشکیل و نظارت بیشتری در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان تشکیل خواهد شد.  

وی بیان افزود: در دو موضوع امنیت و سلامت اصلا با کسی شوخی نداریم ، اگر کسبه یا اشخاصی نکات بهداشتی را رعایت نکنند به شدت با آنها برخورد قانونی خواهد شد.

فصیحی هرندی با بیان اینکه از سه شنبه این هفته بازرسی ها از اماکن دولتی ، عمومی و... به شدت ، تشدید می شود ، گفت: در بحث تعطیلی تالارهای متخلف با جدیدت عمل خواهیم کرد ، اگر تالاری با بیش از ۵۰ درصد ظرفیت فعالیت کند و پروتکل های بهداشتی را رعایت نکند ، پلمپ خواهد شد. اگر این موضوع از سوی تالار های دیگر تکرار شود ، کلیه تالار ها را تعطیل خواهیم کرد.

فرماندار رفسنجان تاکید کرد: مردم در تجمعات شرکت نکنند ، اگر جایی شاهد تجمع بیش از حد متعارف بودند ، مراتب را به #پلیس_۱۱۰ گزارش دهند و پلیس موظف است ، بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا ، با آن برخورد کند.

وی ادامه داد: ضمن تشکر از مسوولین آریشگاه های مردانه و زنانه در شهرستان ، از آنها خواهشمندیم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

وی در بیان داشت: استفاده از ماسک در کلیه اماکن اعم از ادارات ، بانک ها ، شرکت ها ، بازار و ... اجباری بوده و به افرادی که ماسک نزنند ، هیچ خدماتی در ادارات و بانک ها ارائه نمی شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان رفسنجان اظهار داشت: در دستگاه‌های اجرایی و سایر، ارائه خدمات منوط به داشتن ماسک است و اگر ارباب رجوع ماسک نداشته باشد پس از تهیه ماسک خدمات داده شود، کوتاهی در این موضوع آحاد جامعه را درگیر می‌کند.

فرماندار رفسنجان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تعداد کارگران فصلی مورد نیاز برای برداشت پسته امسال روزانه 25 هزار نفر است که در مدت 40 روز برداشت پسته حدود یک میلیون نفر روز کارگر نیاز است که با وجود کرونا نمی‌توان آنها را در یک سوله ساماندهی کرد، بنابراین پیشنهاد سازماندهی کارگران محلی حتی اگر در یک منطقه هم انجام شود خیلی خوب است.


منبع : فرمانداری رفسنجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲