مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۵/۰۷

برخی پمپ بنزین ها و رستوران ها نقاط قرمز در رفسنجان هستند

 برخی پمپ بنزین ها و رستوران ها نقاط قرمز در  رفسنجان هستند

 فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان در جلسه ستاد کرونا شهرستان رفسنجان گفت: برخی پمپ بنزین ها و رستوران ها در شهرستان نقاط قرمز هستند ، از مردم خواهشمندیم نکات بهداشتی را رعایت کنند. بازرسی ها از این مکان ها تشدید و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان،  مجید فصیحی هرندی در جلسه ستاد کرونا شهرستان رفسنجان اظهار کرد:  از مردم ، کسبه و همه افرادی که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در بحث پیشگیری و رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان رفسنجان همکاری کردند ، صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.  

وی افزود: بدیهی است، رعایت نکات بهداشتی ، استفاده از ماسک به صورت مستمر و عدم شرکت در اجتماعات و مهمانی های خانگی و دورهمی در پیشگیری از این بیماری موثر بوده می باشد.

فصیحی هرندی ادامه داد: در بحث بازرسی ها از اماکن و ادارات شهرستان اقدامات بسیاری خوبی انجام شده و همچنان با قدرت ادامه خواهد داشت.  

فصیحی هرندی ضمن تشکر از دادستان و بازپرس رفسنجان به جهت همکاری در بحث بازرسی از اماکن عمومی و ... ، گفت : به افرادی که قوانین مربوط به پیشگیری از این بیماری را رعایت نمی کنند ، هشدا داده می شود که برخورد های حقوقی را جدی بگیرند.  

نماینده عالی دولت در شهرستان رفسنجان به تشکیل کارگروه ویژه ای برای ساماندهی کارگرانی که در بحث برداشت پسته از شهرها و استان های مجاور به شهرستان مهاجرت می کنند ، اشاره کرد و گفت: از کشاورزان محترم می خواهیم ، در خصوص  برداشت پسته و ساماندهی کارگران که در هفته آینده به آنها ابلاغ می شود، همکاری های لازم را انجام دهند.


منبع : فرمانداری رفسنجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲