مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۱/۲۲

افتتاح ۶ پروژه آموزشی ، بهداشتی و درمانی داشگاه علوم پزشکی رفسنجان

افتتاح ۶ پروژه آموزشی ، بهداشتی و درمانی داشگاه علوم پزشکی رفسنجان

حضور فرماندار،  رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و جمعی از مسوولین شهرستان رفسنجان چند پروژه آموزشی ، بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی افتتاح و به بهره برداری رسید.

🔹افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت روستای مهدی آباد واحد از توابع بخش مرکزی رفسنجان به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با ابعاد ۴۰۰ مترمربع و هزینه ۹۰۰ میلیون تومان

🔹خانه بهداشت احمد آباد رضوی به نام مبارک امام رضا(ع) / خانه بهداشت این روستا حدود سه سال قبل مجوز راه اندازی گرفته و امروز با زیر بنای 156 متر مربع و اعتبار 450 میلیون تومان با همت خانواده خیر دهقان رحیمی افتتاح شده است.

🔹 راه اندازی مرکز منتخب تشخیص بیماری های تنفسی / پس از مرکز جامع سلامت شهری کریم آباد محقق که بطور شبانه روزی ویزیت و تست کرونا را انجام می‌داد، دومین مرکز ویزیت بیماران مشکوک به کرونا و انجام تست کرونا از امروز در ساختمانی واقع در خیابان بنفشه، مقابل شهرداری منطقه1، به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می دهد.
این مرکز در تمامی ساعات صبح و عصر فعال است و یک پزشک، دو نفر مراقب سلامت و یک نفر نمونه گیر در این مرکز ارائه خدمات می دهند.

شهروندان می توانند بطور مستقیم به این مرکز مراجعه نمایند.

🔹 افتتاح اورژانس مرکز آموزشی درمانی مرادی / این مرکز به متراژ 360 مترمربع در دو فاز با اعتبار 800 میلیون تومان از اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی است.

🔹بهره برداری از پژوهشکده علوم پایه دانشگاه علوم پزشکی / این پژوهشکده بر اساس سه مرکز تحقیقاتی مصوب دانشگاه تاسیس شده و دارای ردیف و اعتبار ملی است.
مجوز این پژوهشکده سال 97 اخذ شد، مقالات چاپ شده آن بالغ بر 120 مقاله بود و در سال 99، شانزده طرح تحقیقاتی مربوط به کرونا ویروس در این پژوهشکده تهیه شده است.

🔹افتتاح دانشکده جدید بهداشت واقع در پردیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با ابعاد ۱۱۰۰ متر مربع و هزینه یک میلیارد و پانصد میلیون تومان


منبع : فرمانداری رفسنجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲