مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۲۹

فرماندار رفسنجان خبر داد:

ثبت‌نام ۱۰۶۷ نفر در شوراهای روستاهای شهرستان رفسنجان

فرماندار رفسنجان خبر داد:
🔻ثبت‌نام 1067 نفر در شوراهای روستاهای شهرستان رفسنجان

رئیس ستاد انتخابات شهرستان رفسنجان آمار نهایی داوطلبان ثبت نام شده نهایی ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا در شهرستان رفسنجان را 1067 نفر اعلام کرد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان رفسنجان ، مجید فصیحی هرندی با اعلام این مطلب اظهار کرد: از این تعداد 980 نفر در بخشداری ها ‌ و به صورت حضوری، 29 نفر از طریق دفاتر پیشخوان دولت، 29 نفر از طریق اپلیکیشن انتخابات بر روی تلفن همراه و 29  نفر نیز از طریق اپلیکیشن دسکتاپ ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا از 16 فروردین ماه آغاز و تا ساعت 18  روز 23 فروردین ادامه داشت که در مجموع 1067 نفر در شهرستان رفسنجان در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا ثبت نام کردند.

فرماندار شهرستان رفسنجان ادامه داد: از تعداد 1067 نفر داوطلب، 972 نفر مرد و 95 نفر زن هستند.

فصیحی هرندی با اشاره به تفکیک تعداد ثبت نام کنندگان به تفکیک هر شهر، گفت: در بخش مرکزی734  نفر، در بخش نوق 53 نفر، در بخش فردوس 148 نفر و در بخش کشکوئیه 132 نفر برای انتخابات ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا ثبت نام کردند.

وی خاطرنشان کرد: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری 28 خردادماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.


منبع : فرمانداری رفسنجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲