مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۲/۱۲

پیام تبریک فرماندار شهرستان رفسنجان به مناسبت فرارسیدن روز معلم

✍️ پیام تبریک فرماندار شهرستان رفسنجان به مناسبت فرارسیدن روز معلم

فرماندار رفسنجان و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در پیامی فرارسیدن روز معلم را به آموزگاران و اساتید تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان، متن پیام مجید فصیحی هرندی به شرح زیر است:


جایگاه والای معلم در فرهنگ ما جایگاهی مقدس ، رفیع و ارزشمند است و در دین مقدس ما نیز معلم چراغ فروزان هدایت و نجات بخش آدمیان از ظلمت و جهل است 
با تلاش سرشار از عشق و عطوفت معلمان و آموزگاران گرانقدر چراغ تعلیم و تربیت با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی مدارس و دانشگاهها در کشور خاموش نشد و این عزیزان با تلاش مضاعف خود و با استفاده اطز فضای مجازی نگذاشتند کوچکترین خللی در روند تعلیم‌ و تربیت در کشور بوجود آید. 

نقش بی بدیل معلم در همه ی ساحت های تعلیم و تربیت و روشنایی بخشی با شمع وجود خویش با هیچ قلمی به نگارش در نیاید آری دستان پرمهرمعلم است که سخاوتمندانه پذیرای جویندگان دانایی و توانایی است.

ظرافت و زیبایی کار معلمان در عرصه تعلیم و تربیت ستودنی است و روز معلم، روز تجلیل و تقدیر از ارزشهای والای انسانهای فرهیخته است که تکریم منزلت آنان وظیفه مهم ما است.

در این موسم معنوی بهار قرآن که طراوتی مضاعف و جان افزا بر بهار طبیعت ببخشید است مراتب قدردانی خویش را از درایت و مهرورزی سرشار از عشق معلمان و اساتید فرهیخته را اعلام می‌ نمایم.

 اینجانب ضمن ادای احترام به ارواح طیبه شهدای عرصه آموزش و تعلیم و تربیت و در رأس آنان روح پرفتوح بزرگمرد عرصه فرهنگ ، تعلیم و تربیت شهید والا مقام مرتضی مطهری ، روز معلم را به همه اساتید دانشگاه ، معلمان و آموزگاران پر تلاش شهرستان رفسنجان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 توفیقات روز افزون و سلامتی این عزیزان را از خداوند تبارک و تعالی مسئلت می نمایم.


منبع : فرمانداری رفسنجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲