مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۳/۱۰

فرماندار رفسنجان:

کاندیدا ها از ایجاد فضای یاس و ناامیدی امیدی دوری کنند

فرماندار رفسنجان:
کاندیدا ها از ایجاد فضای یاس و ناامیدی امیدی دوری کنند

فرماندار رفسنجان از مردم درخواست کرد نگاه امیدوارانه به انتخابات داشته باشند و گفت: حضور موثر و با مشارکت بالا در انتخابات مایه تقویت بنیان های نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان،  مجید فصیحی هرندی عصر امروز 9 خرداد ماه در نشست خبری اظهار کرد: حضور موثر و مشارکت بالا مردم در انتخابات مایه تقویت بنیان های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی افزود: از تفرقه پرهیز کنیم و در انتخاب فرد اصلح که بتواند با تیم های قوی در بخش های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، امنیتی و غیره کشور را اداره کند دقت لازم را داشته باشیم. اگر انتخاب خوب داشته باشیم تأثیر آن برای چندین سال باقی می ماند و مدیریت کردن با برنامه امکان پذیر است، بهترین راه این است که با مردم صادق باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان رفسنجان با بیان اینکه نیاز داریم شور انتخاباتی در جامعه ایجاد شود و بیشتر سعی می کنیم که نقاط قوت گفته شود، تصریح کرد: باید به گونه ای رفتار کنیم که مردم امیدوارانه به انتخابات نگاه کنند و مردم هم به این انتخابات فقط به یک روز رأی گیری ننگرند بلکه به سرنوشت 8 سال و یک قرن فکر کنند.

فصیحی هرندی خاطرنشان کرد: هم در انتخابات ریاست جمهوری و هم در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا شرایط خوبی وجود دارد، در میان هیئت های نظارت و اجرایی از همه طیف های سیاسی حضور دارند.

فرماندار رفسنجان تاکید کرد: باید برای دعوت از مردم تمام تلاش مان را بگذاریم، عده ای بدخواه ایران هستند و از هر بهانه‌ای استفاده می‌کنند، تلاش مضاعف می طلبد که بهانه ای به دست دشمن ندهیم.

فصیحی هرندی هرندی بیان کرد: دولت برای بعد از انتخابات هم کار دارد، دولت‌ جدید شهریور بر سر کار است و نباید بین قبل از انتخابات و بعد از انتخابات تفاوت قائل شویم.

فرماندار رفسنجان با اشاره به اعلام اسامی کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر در پانزدهم خرداد ماه، اضافه کرد: کاندیداها دقت کنند که در تبلیغات برنامه‌های خود را ارائه کرده و از ایجاد فضای یاس و ناامیدی دوری کنند و همچنین از نوع جرایم انتخاباتی مطلع شوند.


منبع : فرمانداری رفسنجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲