مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۶/۱۰

افتتاح پنج پروژه در شهرستان رفسنجان در هفته دولت

افتتاح پنج پروژه در شهرستان رفسنجان در هفته دولت

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان پنج پروژه در شهرستان رفسنجان به بهره برداری رسید.

عصر امروز به مناسبت گرامیداشت هفته دولت پنج پروژه در شهرستان رفسنجان با حضور مهدی حسینی نژاد مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان، حجت الاسلام حسین جلالی نماینده مردم شهرستان های رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی، مجید فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان و جمعی از مسئولین شهرستان کلنگ زنی و افتتاح شد.

حجت الاسلام حسین جلالی در حاشیه افتتاح این پروژه ها با اشاره به اینکه افتتاح این پروژه ها خدمت بزرگی به مردم است که با پیگیری فرمانداری و بخشداری رفسنجان صورت گرفت اظهار داشت: طرح جاده شهدای خنامان_دره در از طرح های ماندگار و باعث برکت و رحمت در منطقه خنامان است، در قدیم این منطقه بسیاری از محصولات رفسنجان را تامین کرد اما امروزه در بن بست قرار گرفته است و این کار باعث می شود این منطقه از بن بست خارج شده و باعث شادی مردم شود.

در ادامه کلنگ جاده شهدای خنامان دره در، به زمین زده شد که این جاده به مساحت ۱۹ کیلومتر و با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال است و طی دوسال به بهره برداری خواهد رسید؛ همچنین مسیر خنامان رفسنجان را سی کیلومتر نزدیک تر خواهد کرد.

همچنین افتتاح جاده کمربندی روستای عرب آباد با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال و با مساحت ۳ کیلومتر و ۲۰۰ و افتتاح آسفالت معابر روستایی، روستاهای همت آباد علیا و علی آباد انقلاب رفسنجان با اعتباری بالغ بر ۴۴ میلیارد ریال و مساحت ۲۶ هزار متر مربع از پروژه های بهره برداری شده امروز بودند.

در ادامه سالن آمفی تئاتر روباز روستای قائمیه مجد رفسنجان با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال و مساحت ۲۲۰۰ متر مربع نیز با حضور مسئولین به بهره برداری رسید.


منبع : فرمانداری رفسنجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲