مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۱۱/۰۲

در بازدید فرماندار رفسنجان از بخش کشکوئیه بیان شد.

در بازدید فرماندار رفسنجان از بخش کشکوئیه بیان شد:
به دنبال بالابردن انگیزه و ماندگاری مردم در بخش ها و روستاها هستیم / فراجناحی بودن را در دستور کار قرار دادم 

صبح امروز فرماندار رفسنجان و جمعی از روسای ادارات شهرستان به منظور بررسی مشکلات بخش کشکوئیه وارد این بخش شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان، علی اکبر پورمحمدی در جلسه با بخشدار ، شهردار ، دهیاران و روسای شورای های اسلامی بخش کشکوئیه گفت: باید انگیزه و زمینه ماندگاری مردم در بخش ها و روستا ها را فراهم کنیم و نگذاریم به خاطر نبود اشتغال و موارد دیگر آنها از خانه و کاشانه خود کوچ کنند.

وی ادامه داد: لازمه تحقق این امر ، ایجاد اشتغال و بالابردن در آمد خانواده ها است در این زمینه بخشداران ، دهیاران و شوراها باید بیشتر تلاش کنند.

پور محمدی  خواستار فعال شدن هرچه بیشتر شرکت تعاونی دهیاری های بخش کشکوئیه شد و اضافه کرد: بحمدالله اقدامات بسیار خوبی از زمان تاسیس این شرکت انجام شده و همین روند باید ادامه داشته باشد.

فرماندار رفسنجان رفسنجان در بخش دیگری از صحبت های خود به تاریخ و پیشینه مردم کشکوئیه اشاره کرد و گفت: زمینه های فراوانی از جمله احیای بناهای تاریخی و درآمد زایی از آنها وجود دارد که انشاالله با تلاش شهرداری این بخش انجام خواهد شد. 

وی ادامه داد: باید بدون وابستگی به این جناح و آن جناح کار کرد و این مسئله را از روز اول در دستور کار خود قرار دادم و به بخشداران و دهیاران نیز توصیه میکنم ، به این موضوع توجه داشته باشند. 

پورمحمدی همچنین به اعطای وام برای ایجاد اشتغال اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی هایی برای این موضوع صورت گرفته و از همه کسانی که میتوانند زمینه اشتغال را فراهم کنند ، استقبال و همراهی میکنیم.


فرماندار رفسنجان امروز همچنین از دهستان راویز بازدید و مشکلات این روستا از جمله راهها ، آب آشامیدنی و... را بررسی نمود. 

بازدید از شرکت تعاونی دهیاری ها ، ناحیه صنعتی و چند طرح دیگر در روستاهای شریف آباد و ... از دیگر برنامه های پورمحمدی در بخش کشکوئیه بود.


منبع : فرمانداری رفسنجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲