مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۶/۳۰

شورای اداری شهریور ماه رفسنجان بمناسبت هفته دفاع مقدس


30 شهریور ماه جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان با حضور ائمه جمعه و روسای ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان در تالار خیام دانشگاه ولی عصر عج برگزار گردید  پس از این جلسه که با رنگ و بوی هفته دفاع مقدس همراه بود بیانات مقام معظم رهبری مد ظه العالی بصورت مستقیم برای مسئولین و مردم پخش گردید. حجت الاسلام عسکری امام جمعه رفسنجان در جلسه شورای اداری شهر رفسنجان ضمن اشاره به اینکه هر دفاعی دفاع مقدس نیست گفت: ما در دوران دفاع مقدس به دفاع از نوامیس، کشورمان، رهبری عزیزمان و ارزش های دینمان به دفاع پرداختیم. این دفاع دفاع مقدس است اما هر دفاعی مقدس نیست دفاع از حق مقدس و دفاع از باطل مقدس نیست. ↩امام جمعه رفسنجان گفت : در مقابل مردم تواضع را با تمام وجود به خرج بدهید. با روی گشاده و اخلاق خود مردم را تحت تاثیر بگذارید و نظم و انضباط را در تمام کارهای خود بیاورید. امام جمعه رفسنجان در پایان گفت: حکم ها و مسئولیت ها پایان می‌پذیرند اما عملکردها در ذهن ها می‌مانند پس سعی کنید به گونه عمل کنید که مردم از فعالیتهای ما به خوبی و مهربانی یاد کنند.
مهندس رضایی فرماندار ویژه رفسنجان در جلسه شورای اداری با اشاره به مسائل روز گفت دشمنان همیشه از پیروزی ما می هراسند و سعی در کمرنگ کردن آن دارند موضوع پیاده روی اربعین و جمعیت 20 میلیونی این مراسم به دنیا علامت داد که جایگاه شیعه و تشیع کجاست و دشمن می خواست این موضوع را تحت الشعاع قراردهد همچنین پیروزیهای دیگر ایران و پیوستن رسمی ایران به شانگهای موجب خشم دشمنان است .وی با تشکر از اعضای شورای تامین جهت تامین امنیت شهرستان از خانواده ها خواستند تا از جوانان و نوجوانان خود صیانت نموده تا فریب دشمنان را نخورند و تحت تاثیر فضای کاذب مجازی قرار نگیرند. وی ضمن تشکر از میزبانی دانشگاه ولی عصر عج هفته دفاع مقدس را گرامی داشته و افزود این جلسه نیز با رنگ و بوی دفاع مقدس همراه است و پس از پایان جلسه بیانات مقام معظم رهبری مد ظله العالی بصورت مستقیم پخش خواهد شد.
فرماندار رفسنجان به عملکرد چند ماه اخیر اشاره داشت و گفت در سه ماه گذشته 3 وزیر و 3 معاون وزیر از شهرستان بازدید داشته اند که انشاالله نوید خوبی است و خیر و برکت برای شهرستان دارد وی گفت در بحث ساماندهی اتباع نیز پیگیر هستیم


منبع : فرمانداری رفسنجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲