مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۸/۲۹

اجرای طرح ملی نهضت مسکن در رفسنجان به ۵۰۰ هکتار زمین نیاز دارد


جلسه کارگروه مسکن شهرستان رفسنجا ن باحضور دکتر حافظی مدیر کل راه و شهرسازی به ریاست مهندس رضایی فرماندار برگزار شد
💠مدیر کل  اداره راه و شهرسازی استان کرمان گفت: تا کنون بیش از ۱۳ هزار نفر برای ساخت مسکن ملی در شهرستان رفسنجان تقاضا دادند که از این تعداد بیش از ۵ هزار نفر واجد شرایط ساخت این مسکن هستند البته برای اجرای این طرح ملی نیاز به ۵۰۰ هکتار زمین در این شهر است تا بتوان افراد فاقد مسکن را خانه دار کرد.
 
رضا حافظی در دیدار با حسین رضایی سرپرست فرماندرای رفسنجان اظهار کرد: بحث نهضت مسکن ملی در شهرستان انار بدون کوچکترین مشکلی در حال اجرا است در این خصوص ۲ قطعه زمین تأمین شده که یکی از این زمین ها به مساحت ۲۷۰ هکتار است.
 
وی افزود: در این قطعه ها تعدادی از افراد در حال احداث مسکن هستند .
 
حافظی همچنین در خصوص تأمین زمین در شهر رفسنجان جهت اجرای طرح ملی نهضت مسکن هم گفت: با اجرای طرح جامع شهری زمین های روستاهای اطراف شهر به این طرح الحاق می شوند و از مزایای شهروندی بهره مند می شوند.
 
وی افزود: این طرح جامع شهری در حال اجرا است و امیدواریم تا پایان سال تأمین زمین برای اجرای طرح ملی نهضت مسکن سازی که نیاز به ۵۰۰ هکتار است به نتیجه نهایی برسد.
 
حافظی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ۱۳ هزار نفر متقاضی ساخت مسکن ملی هستند که از این تعداد  ۵ هزار و ۴۰۰ متقاضی دارای شرایط هستند و البته از این تعداد هم ۹۰۰ نفر مدارک لازم را در سایت مسکن ملی بارگذاری کردند.
 
وی خاطرنشان کرد: در رفسنجان قصد داریم زمین باکیفیت و مطلوب را برای اجرای طرح ملی نهضت مسکن تأمین کنیم که با اجرای طرح جامع شهری این زمین تأمین خواهد شد و برای هر دو نفر یک قطعه زمین در اختیار قرار می گیرد
 


منبع : فرمانداری رفسنجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲