مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۹/۰۶

فرماندار رفسنجان در دیدار با فرمانده سپاه مطرح کرد؛

خدمات بسیج در رفسنجان در همه عرصه ها فرهنگی ، اجتماعی ، سازندگی و امنیتی دیده می شود

فرماندار رفسنجان در دیدار با فرمانده سپاه مطرح کرد؛
خدمات بسیج در رفسنجان در همه عرصه ها فرهنگی ، اجتماعی ، سازندگی و امنیتی دیده می شود
 فرماندار رفسنجان گفت: درس مهم اتفاقات اخیر این بود که حواسمان به مردم بیشتر باشد، هرچه ارتباط ما با مردم نزدیک تر باشد و به نیازهای آنان توجه کنیم در این کارزار می تواند بسیار کمک کننده باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان ، مجید فصیحی هرندی در دیدار با سرهنگ شاهرخی فرمانده سپاه شهرستان با گرامیداشت آغاز هفته بسیج اظهار داشت: در بحث سازندگی نیروی لایزالی در اختیار بسیج است که با همکاری دستگاههای مختلف و با استفاده ار برنامه های منسجم و کارشناسی شده می تواند بسیار موثر باشد.
این موضوع فرصتی برای خانواده های کم درآمد کمیته امداد و بهزیستی فراهم نموده تا با اجرای طرح های سازندگی، درامدی برای خانواده خود داشته باشند.
هرندی به حضور نیروهای سپاه شهرستان در مناطق سیل زده خوزستان اشاره کرد و گفت: همه ما وظیفه داریم از بسیج حمایت کنیم، بسیج حامی انقلاب است و انقلاب زمینه ای فراهم نموده تا به اهداف آرمانی آن دست پیدا کنیم.
وی ادامه داد: افتخار می کنیم که روی پای خود ایستادیم و در منطقه از مردم مظلوم حمایت می کنیم، ملتی که در طول تاریخ نقش اساسی در فرهنگ سازی داشته و امروز در حال بازسازی نقش خود هستیم و این سخت است و با مشکلات متعددی روبروست.
فرماندار رفسنجان با اتفاقات اخیر در کشور در پی افزایش قیمت بنزین اشاره کرد و بیان داشت: اتفاق چند روز گذشته نشان داد که باید مراقب باشیم که دشمن کار می کند، هرچند این اتفاقات با هوشیاری و یاری خداوند، تلاش و سخت کوشی نیروها به پایان رسید.
وی خاطر نشان کرد: حوادث چند روز اخیر تلاش، سخت کوشی، آماده بودن و در صحنه بودن نیروها را نشان داد و درس مهم اتفاقات اخیر این بود که حواسمان به مردم بیشتر باشد، هرچه ارتباط ما با مردم نزدیک تر باشد و به نیازهای آنان توجه کنیم در این کارزار می تواند بسیار کمک کننده باشد و سوء استفاده دشمن کمتر شود.
فصیحی هرندی گفت: خدمات بسیج در رفسنجان در همه عرصه ها فرهنگی و اجتماعی و سازندگی و امنیتی دیده می شود، اینکه مردم احساس امنیت کنند و خیالشان راحت باشد و دستگاههای دولتی نیز پا در رکاب خدمت بگذارند، می تواند زمینه هایی که دشمن سوء استفاده می کند را محدود کند.


منبع : فرمانداری رفسنجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲