مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۱۰/۰۲

مقابله جدی با فعالیت غیراستاندارد کوره‌های سرباره مس

مقابله جدی با فعالیت غیراستاندارد کوره‌های سرباره مس
فرماندار رفسنجان گفت: در قضیه فعالیت صنایع آلاینده ازجمله کوره‌های سرباره مس جدی هستم تا زمانی که استانداردسازی فعالیت شان صورت نگرفته حق ادامه فعالیت ندارند.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان ، مجید فصیحی‌هرندی در کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان اظهار داشت: اخیرا درگیر برخی مسائل ازجمله جاسازی قرص در اقلام خوراکی بودیم که نشان ‌می‌دهدکسانی که بدخواه مردم هستند از هیچ روشی برای ضربه‌زدن به مردم کوتاهی نمی‌کنند که در واقع نشان از این دارد آن‌ها از رویارویی مستقیم با مردم عاجز شدند.
فرماندار رفسنجان بیان داشت: به‌طور طبیعی قابل درک است دشمن در همه عرصه‌ها بخواهد به ملت و نظام فشار وارد کند ملت دچار مشکلات و مسائلی می‌شود و برای جنگیدن با آن به سختی‌هایی می‌افتیم.
وی  ابراز داشت: یکی از اهدافی که در این پروژه دنبال می‌شود این است که امنیت روانی مردم را بر هم بزنند و اعتماد مردم به تولیدکنندگان را از بین ببرند البته روش‌هایی هم پیش از این به‌کار بردند کمااینکه در تنباکوها موادمخدر می‌ریزند تا نسل جوان ما به مشکل بیفتد.
فصیحی هرندی خاطرنشان کرد: مورد بعدی این حرکت، هدف‌قراردادن اقتصاد کشور است که در مباحثی از جمله دلار هم همین‌کار کردند و ممکن است در عرصه‌های متفاوت نظام و ملت را به زحمت بیندازد.
فرماندار رفسنجان در بخش دیگری از مباحث خود به صنایع آلاینده ازجمله کوره‌های سرباره مس یاد کرد و گفت: این فعالیت برای سلامت مردم خطر زیادی دارد من روی این قضیه جدی هستم یک انبار بگیرند هرچه سهمیه دارند داخل انبار تخلیه کنند وقتی موارد استانداردسازی فعالیت شان کامل شد می‌توانند ادامه فعالیت خود را بدون ضررزدن به سلامت مردم و محیط‌زیست از سر بگیرند.
وی ادامه داد: بریدن درختان تر برای زغال سوزی و تولید زغال برای محیط‌زیست خسارات جبران‌ناپذیری دارد که باید از این کار جلوگیری شود.


منبع : فرمانداری رفسنجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲