مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۱۰/۰۸

در شرایط سخت کشور تصمیمات رهبری بن ‌بست‌ها را می‌شکند

در شرایط سخت کشور تصمیمات رهبری بن ‌بست‌ها را می‌شکند   
فرماندار رفسنجان گفت: در شرایط سخت و دشوار با تصمیماتی که رهبری اتخاذ می‌کنند بن بست‌های زیادی شکسته می‌شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان ، مجید فصیحی‌هرندی در جلسه هماهنگی بزرگداشت 9 دی اظهار داشت: اهمیت گرامیداشت 9 دی این است که مردم ایران به این بصیرت رسیده‌اند که باید حول یک محور که ولایت‌فقیه است وحدت داشته باشند.
فرماندار رفسنجان بیان داشت: علی‌رغم همه اختلافات و تفاوت‌نظرهایی که ممکن است وجود داشته باشد در حوزه اداره کشور و مواجه با حل مشکلات و بهره‌برداری از فرصت‌ها همه باید در یک جهت حرکت کنند تا حرکتی هدفمند صورت گیرد.
وی عنوان داشت: 9 دی را روز بیعت مجدد مردم با ولایت‌فقیه و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اعلام کنیم و همگی بر این قول متفق باشیم که برای اهدافی که هزاران شهید و جانباز تقدیم کردیم در صحنه حاضر می‌شویم و آحاد مردم ایران تاکنون از قبل و بعد پیروزی سختی‌ها ومشکلاتی را کشیدند اما برای رضای خدا و حفظ خون شهدا این مشکلات را تحمل کردند.
فصیحی‌هرندی خاطرنشان کرد: در شرایط سخت و دشوار با تصمیماتی که رهبری اتخاذ می‌کنند بن بست‌های زیادی شکسته می‌شود و ملت ایران و نیروهای انقلابی به راه خود برای رسیدن به اهداف بلند انقلاب اسلامی حرکت می‌کنند و 9 دی از این جهت اهمیت دارد و حتما باید مراقب باشیم دراین روز حرکتی نکنیم که کسی و سوءاستفاده نکند.
وی بیان کرد: اجتماعات مردم رفسنجان همچنان که زبانزد بوده در این روز هم اجتماع باشکوهی شاهد باشیم و دستگاه‌های دولتی هم همراه مردم آمادگی خود را اعلام می‌کنند.


منبع : فرمانداری رفسنجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲