مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۱/۲۰

با علائق شخصی کشتی انقلاب را غرق نکنیم

با علائق شخصی کشتی انقلاب را غرق نکنیم

فرماندار رفسنجان گفت: از دست دادن یک همسر خوب و فرزند خوب و تحمل مصیبت‌ها و رنج های پس از آن، کار آسانی نیست که به دست مادران و همسران شهداء انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان،  مجید فصیحی هرندی در آئین تجلیل از مادران و همسران شهداء در مصلی شهر رفسنجان بیان کرد: درباره خانواده شهدا به ویژه همسران شهداء دچار غفلت  هستیم، اگر فرزندان این خانواده ها با اینکه سایه پدر نداشتند و قهرمانانه در میدان زندگی جنگیدند و مادران‌ خود را حمایت کردند باید قدردان آن ها باشیم.

فرماندار رفسنجان افزود: خانواده های جانبازان، قطع نخاعی و خانواده هایی که عزیزانشان در جنگ دشمن شیمیایی شدند؛ هنوز در جبهه هستند و ما غافل شدیم. برگزاری این مراسم تجلیل از همسران و مادران آن هم در شرایط سخت کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی اقدامی قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: مشکلات بسیار است باید از اختلاف و تفرقه دور باشیم و در کار نیک یاور هم باشیم. کسانی که دغدغه انقلاب، شناخت و بصیرت کافی ندارند و در هر جا زمزمه ای از یاس و ناامیدی سر می دهند نباید میدان دار شوند، امید به مردم دادن همراه با کار کردن را باید در رأس امور قرار دهیم و اینکه نقاط ضعف را برجسته نکنیم، مردم دوست دارند مسئولان در کنار هم باشند و به آن ها خدمت کنند.

فصیحی هرندی گفت: هیچ کس نتوانست از شهید حاج قاسم سلیمانی برای اهداف جناحی خودش استفاده کند، چرا که حاج قاسم در کنار ایمان به خدا همواره ولایتمدار و حافظ ارزش های انقلاب بود و درست عمل کرد، همه ما باید از ولایت فقیه و اصول انقلابمان حمایت کنیم.

فرماندار رفسنجان در بخشی از صحبت های خود پیشنهاد اضافه شدن واژه آزادگان به بنیاد شهید و امور ایثارگران داد و گفت: آزادگان برگشتند تا آبروی نظام و انقلاب را حفظ کنند و باید ارج نهاده شوند؛ پس از امام راحل رهبر انقلاب به خوبی ناخدای کشتی انقلاب شدند، سعی کنیم با علایق شخصی این کشتی را غرق نکنیم، با تفرقه این امکان پذیر است.

وی خاطرنشان کرد: آیت الله جوادی آملی یکی از مطهرات را شهید دانستند، خانه هایی که شهدا در آنها پرورش یافتند، مکان های مقدس هستند. جایی که افرادی در آن تربیت شدند که تمام وجودشان را به خاطر خدا داده اند.

فرماندار رفسنجان با اشاره به اینکه مادران و همسران شهدا گوهرها ناب هستند، گفت: از دست دادن یک همسر و فرزند خوب و تحمل مصیبت‌ ها و رنج های پس از آن کار آسانی نیست که به دست مادران و همسران شهداء انجام می شود


منبع : فرمانداری رفسنجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲