پایان رقابت 5161 داوطلب ورود به دانشگاه در رفسنجان، انار و شهربابک
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و آموزش کشور در شهرستان رفسنجان از پایان رقابت 5161 داوطلب ورود به دانشگاه در رفسنجان، انار و شهربابک در کنکور سراسری امسال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری رفسنجان، محمد خانزاده ضمن  قدردانی از زحمات کارگروه اجرایی آزمون سراسری 98 در این شهرستان، گفت: تلاش و همت جناب آقای دکتر هرندی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش و سایر مسئولین دستگاه های اجرایی این شهرستان سبب شد تا پرونده کنکور 98 بی دغدغه و بدون هیچ مشکلی بسته شود.
وی در ادامه با اشاره به میزان داوطلبان شرکت کننده در این آزمون اظهار کرد: آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ در حوزه شهرستان رفسنجان با رقابت ۵ هزار و ۱۶۱ داوطلب از شهرستانهای رفسنجان، انار و شهربابک برگزار گردید که از این تعداد  ۳ هزار و ۱۸۷ داوطلب دختر و یک هزار و ۹۷۴ داوطلب پسر هستند.
وی بیان کرد: آزمون علوم ریاضی و فنی با حضور ۷۹۳ داوطلب در دانشکده علوم پایه و مجتمع شهدای گمنام و آزمون علوم انسانی با شرکت  ۹۰۷ داوطلب در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه ولی عصر(عج) صبح پنجشنبه ۱۳ تیرماه برگزار شد.
وی با بیان اینکه آزمون هنر با ۵۲۹ داوطلب عصر دیروز پنجشنبه ۱۳ تیرماه در مجتمع شهدای گمنام دانشگاه ولی عصر(عج) برگزار گردید، ادامه داد: آزمون زبان های خارجی با شرکت ۶۶۰ داوطلب امروز جمعه ۱۴ تیرماه در مجتمع شهدای گمنام دانشگاه ولی عصر(عج) برگزار شد.
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و آموزش کشور در شهرستان رفسنجان بیشترین تعداد شرکت کننده را در آزمون علوم تجربی دانست و گفت: آزمون علوم تجربی با شرکت ۲ هزار ۲۷۲ داوطلب امروز جمعه ۱۴ تیرماه در چهار حوزه امتحانی شامل دانشکده های فنی و مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و مجتمع شهدای گمنام برگزار گردید.