فرماندار رفسنجان:
بستنی کبوترخان شایسته برند شدن است.
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان برگزاری جشنواره «پسته و بستنی کبوترخان» را فرصتی مغتنم برای معرفی بستنی این منطقه به کشور دانست و گفت: بستنی کبوترخان می تواند به عنوان یک برند ثبت شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان،  مجید فصیحی هرندی در مراسم برگزاری جشنواره «پسته و بستنی کبوترخان» اظهار داشت: دومین سال است که جشنواره «پسته و بستنی کبوترخان » با همکاری بخشداری و دهیاری کبوترخان و مردم این منطقه برگزار می شود.

وی بیان کرد: هر منطقه دارای مزیتهای خاص است که باید روی آنها سرمایه گذاری شود که هم برند شود و هم زمینه های فرهنگی و اشتغال آفرینی داشته باشد.

وی ادامه داد: در کبوترخان علاوه بر اینکه بستنی این منطقه معروف است، در مسیر تردد هموطنان می باشد لذا برای مسافران استانی شناخته شده است و باید برای کشور نیز شناخته شود.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان برگزاری جشنواره «پسته و بستنی کبوترخان» را فرصتی مغتنم برای معرفی بستنی این منطقه به کشور دانست و گفت: بستنی کبوترخان می تواند به عنوان یک برند ثبت شود تا همه مردم ایران بتوانند از آن استفاده کنند.

فصیحی هرندی خاطرنشان کرد: در نمایشگاه جانبی که در محل این جشنواره برپا شده است کسانی که در منطقه زندگی می کنند و با دسترنج خود یکسری صنایع و محصولات را تولید می کنند محصولات خود را عرضه می کنند.

وی ابراز داشت: این موضوع نشان می دهد که ما پتانسیل های خیلی زیادی را در درون مردم و مناطق شهرستان داریم که اگر کمک و معرفی شوند هم می تواند به اقتصاد خانواده ها کمک کند و هم در زمینه اقتصاد مقاومتی برای کشور مفید باشد و فرهنگ کار و اشتغال را ترویج دهد.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان در بخش دیگری از سخنان خود یکی از مشکلات محصولات شهرستان را ضعف در بازاریابی عنوان کرد و گفت: باید تلاش کرد کسانی که در جهت تولید حرکت می کنند در کنار آن به صورت فنی و علمی بازاریابی نیز فرا بگیرند و باید مراکزی برای معرفی محصولات آنها به مردم وجود داشته باشد.