فرماندار رفسنجان:
موکب های اربعین رفسنجان ادغام می شوند

سرپرست فرمانداری وی‍ژه شهرستان رفسنجان از بررسی ادغام موکب های اربعین حسینی شهرستان رفسنجان به منظور خدمت رسانی بهتر به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان،  مجید فصیحی هرندی در جلسه هماهنگی موکب های اربعین شهرستان رفسنجان اظهار کرد: 6 موکب در شهرستان رفسنجان در ایام اربعین حسینی فعال هستند که خدمات خوبی را به زائرین ارائه می کنند و از این نظر ظرفیت بسیار خوبی برای شهرستان ایجاد شده است.

وی بیان کرد: در اربعین سال جاری پیشنهاد می کنیم این موکب های ششگانه ، در قالب یک موکب ادغام شوند تا بتواند خدمت رسانی بهتری در ایام اربعین ارائه دهند.

وی ادامه داد: به منظور وحدت عمل چگونگی ادغام موکب ها و اداره هیات امنایی آنها توسط مسئولین موکب جلسات هم اندیشی برگزار و تصمیم گیری نهایی در اسرع وقت انجام گرفته و نتایج آن اعلام می شود.

فرماندار وی‍‍ژه شهرستان رفسنجان در ادامه از تلاشهای مجدانه و مخلصانه مسئولین و اعضای موکب های اربعین حسینی شهرستان رفسنجان قدردانی کرد و افزود: موکب ها به ظرفیت های ارزشمندی برای شهرستان تبدیل شده اند و همانطور که مردم نیز اذعان دارند اقدامات خوبی توسط آنها انجام گرفته و در سیل اخیر نیز شاهد جمع آوری و توزیع  کمک ها به مردم سیل زده توسط این موکب ها بودیم که جای تشکر و قدردانی را دارد.

بنا به این گزارش، سردار رحیمی رئیس ستاد عتبات عالیات استان کرمان نیز در این دیدار موکب های اربعین شهرستان رفسنجان را در استان پیشتاز خواند و گفت: موکب های ششگانه رفسنجان نه تنها در بحث اسکان و پخت و پزغذا برای زائرین حسینی در ایام اربعین کارنامه خوبی را از خود به نمایش گذاشتند بلکه با بسیج امکانات خود، به یاری سیل زدگان استان خوزستان شتافتند و این اقدامات ارزشمند است.

بر پایه این خبر، هاشمی رئیس ستاد عتبات عالیات شهرستان رفسنجان نیز در این دیدار گزارشی از وضعیت موکب های رفسنجان و نحوه خدمت رسانی آنها در ایام اربعین سال گذشته ارائه کرد.