فرماندار رفسنجان:
مسئولین فرصت خدمتگزاری را غنیمت بدانند

فرماندار رفسنجان تأکید کرد: دستگاههای دولتی در دو سال باقیمانده فعالیت خود باید مسائل را اولویت بندی و پیگیری کنندو باید از کندکاری وکم کاری به شدت دوری کنند تا مردم از خدمات مختلف اقتصادی، اجتماعی و ... محروم نشوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان، مجید فصیحی هرندی در جلسه شورای اداری رفسنجان اظهار کرد: دشمن نوعی جنگ تحمیلی اقتصادی علیه کشور به راه انداخته است و ما باید با تمام نیرو و توان در مواجهه با این هجمه عزم خود را جزم نماییم رهبرمعظم انقلاب توجه مسئولان را به مقوله فرهنگ و اقتصاد مورد تأکید قرار داده اند و چون این دو مقوله بر هم تاثیر گذار هستند نباید از هر دو غافل شد .

وی با بیان اینکه توجه به این دو بحث دولت را در انجام مسئولیت ها و فعالیت هایش موفق می کند ، وی خاطرنشان کرد: همچنین رهبر انقلاب تاکید فرمودند توجه به تولید کنندگان که رزمندگان جنگ اقتصادی هستند باید مدنظر مسئولین و مردم باشد و این نهاد را تقویت کنند.
وی با بیان اینکه دولت در دو سال باقیمانده فعالیت خود باید به دور از گرفتار شدن در حاشیه ها مسائل را اولویت بندی کند ، ادامه داد: مردم نباید از خدمات مختلف اقتصادی، اجتماعی و ... محروم باشند و در مسیر خدمت گذاری خالصانه به مردم که از هر نعمت و موهبتی بالاتر است گام بر می داریم.

وی برخورد قاطعانه دستگاه قضا با فساد را ستود و اظهار امیدواری کرد با تداوم این برخورد و به دور از هر گونه ملاحظه افراد خاطی مجازات شوند که این امر باعث افزایش اعتماد عمومی به نظام شده و منابع در مسیر درست به کار گرفته خواهد شد .