در دومین روز از هفته دولت 13 پروژه در بخش مرکزی رفسنجان افتتاح و کلنگ زنی شد

در دومین روز از هفته دولت، 11 پروژه مختلف در روستاهای بخش مرکزی رفسنجان با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستان رفسنجان افتتاح و عملیات اجرایی دو پروژه نیز آغاز شد.

به گزارش #روابط_عمومی_فرمانداری_ویژه_رفسنجان، در دومین روز از هفته دولت، پروژه های مختلفی در روستاهای بخش مرکزی رفسنجان شامل روستاهای خنامان، عبدالله آباد، علی آباد مفت آباد، عباس آباد حاجی، علی آباد انقلاب، محمد آباد میثم، ده پناه کبوترخان و کبوترخان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

امروز سه طرح دامداری روستایی واقع در روستای ده پناه کبوترخان مورد بهره برداری قرار گرفت که برای اجرای این طرح ها در مجموع  ۳۰۰ میلیون تومان همراه با تخصیص ۱۸۰ میلیون وام اشتغال روستایی هزینه شده است.

در روستای کبوترخان رفسنجان همچنین یک سالن ورزشی بدنسازی با سرمایه گذاری ۷۰۰ میلیون تومانی بخش خصوصی و با مساحت ۴۰۰ متر مربع افتتاح شد. مجموعه تفریحی امام رضا(ع) کبوترخان نیز که با زیربنای ۱۰ هزار متر مربع و اعتبار ۲۵۰ میلیون تومانی احداث شده است، مورد بهره برداری قرار گرفت.

ساختمان جدید شورای اسلامی و دهیاری محمد آباد میثم نیز که با زیربنای ۱۰۰ مترمربع و اعتبار ۱۳۰ میلیون تومان احداث شده است افتتاح شد.
امروز یک واحد گلخانه آلوورا و خیار سبز در روستای علی آباد انقلاب رفسنجان نیز با مساحت ۴۲۰۰ متر مربع و اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

در دومین از هفته دولت علاوه بر کلنگ زنی زمین چمن مصنوعی در روستای محمد آباد میثم رفسنجان، همچنین کلنگ احداث پارک یخدان در روستای عباس آباد حاجی رفسنجان به زمین زده شد. قرار است این پارک در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان احداث شود.

پروژه زیر سازی و آسفالت علی آباد مفت آباد به طول ۱۲ هزار متر مربع و با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان و پروژه زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت معابر روستای عبدالله آباد رفسنجان با مساحت ۱۵ هزار متر مربع و ۶۵۰ میلیون تومان اعتبار از دیگر طرحهای مورد بهره برداری در دومین روز از هفته دولت در رفسنجان بودند.

امروز همچنین پروژه زیرسازی و آسفالت معابر روستای ۱۲ امام منطقه خنامان با با مساحت ۴۲۰۰ مترمربع و اعتبار ۱۷۰ میلیون تومان و روکش آسفالت معابر روستایی منطقه خنامان به متراژ 10 هزار مترمربع و با اعتبار ۲۵۵ میلیون تومان افتتاح شدند.

دکتر مجید فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان در بدر ورود به روستای خنامان، به مقام شامخ شهدای این روستا ادای احترام کرد.