فرماندار رفسنجان:
موریانه فساد و تفرقه نباید ما را از درون آسیب پذیر کند
 فرماندار رفسنجان گفت: ما امروز بیش از همیشه باید کنار یکدیگر باشیم و به هم کمک کنیم و خدمتگزاران باید شعار «پاک باش و خدمتگزار» را سرلوحه کار خود قرار دهند و همه باید متوجه باشیم که موریانه فساد و تفرقه ما را از درون آسیب پذیر نکند.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان ، مجید فصیحی هرندی در سخنرانی قبل از خطبه های نمازجمعه رفسنجان ضمن تشکر از حضور مردم و گرامیداشت یاد امام و شهیدان دولت و تبریک هفته گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با رییس جمهور محترم و اعضای هیئت دولت بیاناتی را ایراد کردند که همه‌ کسانی که به مردم خدمت می کنند باید به این رهنمود ها توجه داشته باشند؛ رهنمود هایی که میتواند راه‌گشا و چراغ راهنما باشد.
 وی افزود: رهبری در ابتدا گفتند مسئولین در هر جایی که خدمت می کنند باید قدردان و شکرگزار این فرصت خدمت باشند و همچنین بر ضرورت و همکاری قوای سه‌گانه برای اداره کشور و رفع موانع تاکید فرمودند. همچنین تاکید فرمودند که  اقتصاد و فرهنگ دو مسئله مهم کشور هستند .ایشان هفته دولت را فرصت مناسبی برای ارزیابی عملکرد دولت دانستند.
 فرماندار رفسنجان اظهار داشت: دولت ها در رفسنجان با همکاری همه دستگاه‌ها خدماتی را در سالهای متمادی داشته اند.
 وی خاطرنشان کرد: یکی از مسائلی که مورد توجه مقام معظم رهبری است بحث اقتصاد است. اقتصاد بدون حضور مردم معنا و مفهومی پیدا نمی کند مخصوصا در شرایط فعلی و سختی هایی که به دلیل جنگ تحمیلی اقتصادی روی ما قرار دارد.
 مقام عالی دولت در شهرستان رفسنجان بیان کرد: اینجا ضرورت حضور مردم همانند حضور در جبهه ها بسیار ملموس است و اگر مردم حضور موثر پیدا کنند و ما مسئولین به فرموده مقام معظم رهبری نگاهمان به این افراد نگاه رزمندگان جبهه اقتصادی باشد و در همین شرایط با آنها درکنار یکدیکر قرار بگیریم و کمک کنیم خیلی از نقشه های خامی که دشمن در ذهن خودش می‌پروراند به سرعت نقش برآب می شود.
 فرماندار رفسنجان ادامه داد: ملتی که می خواهد مستقل باشد و دولتی که در خدمت این مردم است باید تلاشش بر این باشد که وابستگی های استراتژیک را به خارج از کشور کاهش دهد و برای به وجود آوردن زمینه های توسعه اقتصادی در درون کشور سعی کند و البته هر توسعه ای باید با عدالت اجتماعی همراه باشد و به نحوی باشد که همه‌ آحاد ملت نفع ببرند.