پیام تشکر و قدردانی امام جمعه و فرماندار رفسنجان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن
حجت الاسلام عسکری امام جمعه رفسنجان و مجید فصیحی هرندی فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان در پیامی از حضورکم نظیر و باشکوه مردم این شهرستان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن قدر دانی کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان، متن پیام کامل این پیام به شرح زیر است:
بسمه‌تعالی
بار دیگر مردم انقلابیو شهید پرور رفسنجان با حضور کم نظیر ، حماسی و پرشور همگام با ملت بزرگ ایران در تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای و در پاسداشت مقام شهدا و به ویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی حماسه ای دیگر آفریدند.
حرکت عظیم شما مردم پیام مقاومت را برای سردمداران کفر جهانی به همراه داشت و با این حماسه بزرگ ثابت کردید که در دفاع از اسلام و ایران عزیز و مقابله با زیاده خواهی ها، پیمان شکنی و استکبار جهانی و در حفظ و صیانت از دستاوردها و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی هرگز صحنه حضور و مبارزه را خالی نخواهید گذاشت.
راهپیمایی باشکوه 22 بهمن بار دیگر همدلی و یکپارچگی همه گروه‌ها و جناح‌ها را نشان داد و مردم شهرستان رفسنجان نیز همپای مردم سراسر کشور حماسه‌ای عظیم و ماندگاری را خلق کردند که شایسته تقدیر است.
بی‌تردید حضور گسترده مردم شریف رفسنجان در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان‌دهنده این است که پس از 41 سال از انقلاب شکوهمند اسلامی مردم همچنان درصحنه بوده و پایبند به آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی هستند.
اینجانبان بر خود وظیفه می دانیم از حضور آگاهانه و حماسی یکایک شما مردم غیور و شهید پرور شهرستان رفسنجان که همواره همچون گذشته دوشادوش مردم وفادار سایر شهر های ایران اسلامی همواره در صحنه حاضر بوده و نشان داده اید به آرمان های بنیانگذار این انقلاب وفادار بوده و در خط رهبری عظیم الشان (مدظله العالی) گام بر می دارید تقدیر و تشکر به عمل آوریم.
همچنین از مردم شریف و همیشه در صحنه رفسنجان دعوت می کنیم تا با حضور گسترده و پرنشاط خود  در انتخابات برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان بیافزایند. در واقع دوم اسفند، میعادگاه دیگری برای تجلی همدلی وهمزبانی است و در این میان در بطن رأی هر ایرانی، آزادی در انتخاب، افزایش امنیت، پیشرفت و تدبیر در رشد پایدار وتقویت سرمایه  اجتماعی کشور خواهد بود.