پیام تبریک فرماندار رفسنجان بمناسبت روز کارگر

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان؛ مجید فصیحی هرندی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان طی پیامی روز جهانی کار و کارگر را به تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:
 کارگران پرچم داران عرصه خود کفایی ، رشد و توسعه اقتصادی ایران اسلامی هستند که در تعیین کیفیت زندگی و تقویت بنیان های اقتصادی جامعه نقش اساسی ایفا می کنند و بدون شک خود کفایی، استقلال و توسعه و آبادانی میهن عزیزمان بدون حضور فعال کارگران امکان پذیر نخواهد بود.

 جامعه بزرگ کارگری با اراده ای پولادین همواره و در سخت ترین شرایط در اعتلای نام ایران بر بلندای قله های افتخار و عزت گام برداشته و عاشقانه تلاش می کنند.

 گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر به پاس خدمات صادقانه کارگران شریف و زحمتکش ایران اسلامی، فرصتی است مغتنم تا زحمات بی بدیل آنان را ارج نهیم.

  اینجانب ضمن سپاسگزاری به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادی کشور، فرا رسیدن هفته کار و کارگر و روز جهانی کارگر را به جامعه کارگری زحمتکش شهرستان تبریک گفته و با آرزوی توفیق و سربلندی همه این عزیزان، امیدوارم در سال «جهش تولید» ، با حرکت جهاد گونه این قشر عظیم و با خلاقیت و نوآوری، شاهد پیشرفت روزافزون ایران سرافراز اسلامی و شهرستان رفسنجان باشیم.