پیام تسلیت فرماندار شهرستان رفسنجان در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام محمدی پور

 فرماندار شهرستان رفسنجان با صدور پیامی درگذشت بانوی مومنه حاجیه خانم «نرگس حسن زاده » والده مکرمه شهیدان والامقام حاج علی و حسین محمدی پور را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان، متن پیام  مجید فصیحی هرندی فرماندار شهرستان رفسنجان به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

در ایام ضربت خوردن مولای متقیان حضرت علی(ع) و شبهای گرانمایه قدر، درگذشت ام الشهدا حاجیه خانم «نرگس حسن زاده » والده مکرمه شهیدان  والامقام  سردارحاج علی محمدی پور و حسین محمدی پور که از قهرمانان و جان بر کفان دوران دفاع مقدس بودند موجب تألم و تأثر خاطر اینجانب شد.

زنده یاد حاجیه خانم «نرگس حسن زاده»  از جمله مادران عزتمند شهدا بود که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت (علیهم السلام) و با تاسی به سیره‌ی حضرت صدیقه‌ی کبری، فاطمه زهرا (س) فرزندان شجاع و انقلابی خود را در دفاع از آرمانهای انقلاب و کیان ایران اسلامی، تقدیم اسلام نمود و اکنون در بهترین روزهای سال یعنی ماه مبارک رمضان و در بهترین ساعات این ماه یعنی شبهای قدر جان به جان آفرین تسلیم نمود و به فرزندان شهیدش پیوست .

اینجانب  مصیبت فقدان این مادر ایثارگر و مومنه  را به فرزندان معزز و دیگر وابستگان محترم آن مرحومه تسلیت می گویم و برای این عزیزان صبر و سلامتی و سربلندی و برای آن مرحومه رحمت واسعه الهی را مسئلت دارم.