افتتاح ساختمان جدید ستاد فرماندهی نیروی انتظامی در رفسنجان

ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان رفسنجان با  حضور سردار محمدرضا اسحاقی معاون مهندسی ناجا و جمعی از مسئولین شهرستان و استان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رفسنجان آیین افتتاح ساختمان جدید ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان رفسنجان با حضور سردار محمدرضا اسحاقی معاون مهندسی ناجا و جمعی از مسئولین انتظامی استان و شهرستان در محل تالار خیام دانشگاه ولی عصر (عج) برگزار شد.

فرماندار رفسنجان در این مراسم گفت: خیرین در ساخت مدارسه تا دانشگاه بسیار فعال بودند و بیشتر مراکز درمانی و بهداشتی توسط خیرین احداث شده است.

مجید فصیحی‌هرندی افزود: خیرین از دیرباز به سلامت مردم اهمیت دادند و در شهر و روستا مراکز بهداشتی و درمانی ساختند و در اختیار مردم قرار دادند و امروز هم در مسأله امنیت خیران ورود کردند.

فصیحی هرندی با تشکر از خیر گمنام، افزود: امروز کلنگ مجتمع آموزشی ورزشی و فرهنگی مختص دختران شهرستان که قرار است توسط این خیر گمنام احداث شود به زمین زده می شود.

گفتنی است، کار احداث ساختمان ستاد فرماندهی نیروی انتظامی با زیربنای ۱۴۱۷ مترمربع از مهرماه ۹۵ شروع شد و هزینه ساخت آن بالغ بر هفت میلیارد تومان با کمک خیر در مدت سه سال احدث شد.