آزمون ها فقط با مجوز ستاد کرونا برگزار شوند

فرماندار رفسنجان گفت: هرگونه برگزاری آزمون اعم از بخش خصوصی و دولتی  باید با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی و مجوز ستاد کرونا صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان، مجید فصیحی‌هرندی در ستاد کرونا شهرستان با تأکید بر استفاده از ماسک برای مصونیت از کرونا، اظهار داشت: رعایت فاصله اجتماعی بر اساس توصیه‌هایی که می‌شود و رعایت بهداشت سطوح و دست که این فرهنگ به‌ خوبی جا افتاده است اگر این سه مورد رعایت شود بالای ۸۰ درصد می‌توانیم از کرونا پیشگیری کنیم.

فرماندار رفسنجان بیان داشت: در خصوص قیمت ماسک و نحوه توزیع برابر با مصوبه ستاد کرونا استان باید انجام شود، در ماه‌های پیش روی ممکن است نیاز بیشتری به ماسک داشته باشیم ۲۰۰ هزار ماسک در استان در حال تولید است که در رفسنجان هم حرکت موثری در مورد تولید و هم در مورد قیمت و نحوه توزیع ایجاد خواهد شد.

وی تصریح کرد: هرگونه برگزاری آزمون اعم از بخش خصوصی و دولتی باید با هماهنگی ستاد کرونا صورت گیرد. کارگروه مراسم عزاداری با مسئولیت تبلیغات اسلامی تشکیل شود و مقام معظم رهبری هم تکلیف را روشن کردند که طبق فرمایشات ایشان باید عمل شود و هرگونه مراسمی با نظارت دانشگاه علوم پزشکی برگزار شود.