افزایش پروازها از فرودگاه بین المللی رفسنجان در آینده نزدیک

فرماندار رفسنجان گفت: همه اطمینان داریم که با ورود شرکت هواپیمایی جدید پروازهای بیشتری از فرودگاه رفسنجان صورت می‌گیرد که بعد از بیماری کرونا پروازهای مشهد، کیش و حتی پروازهای خارجی هم در دستور کار است که انجام شود، ضمن اینکه قرار است از لحاظ قیمتی قابل رقابت باشد که برای مردم جذابیت داشته باشد.

مجید فصیحی‌هرندی در خصوص از سرگیری پروازها از فرودگاه بین المللی رفسنجان اظهار کرد: در حال حاضر دو پرواز از فرودگاه رفسنجان انجام می‌شود که به لحاظ زمانی منظم نیستند به همین دلیل ممکن است افراد نتوانند روی پروازها حساب باز کنند.

وی ابراز داشت: با توجه به زیرساختی که فرودگاه رفسنجان از  لحاظ فنی و خدمات دارد حیف است کارکرد اصلی خود را نداشته باشد که در این زمینه با یک شرکت هواپیمایی مذاکره کردیم و به هم‌اندیشی نسبی رسیدیم که به‌زودی به تصمیم اصلی که راه‌اندازی منظم و قابل اتکای پروازها از فرودگاه رفسنجان است، می‌رسیم.

فرماندار رفسنجان خاطرنشان کرد: نتایج این مذاکرات به‌زودی به اطلاع مردم می‌رسد و در آینده نزدیک خبرهای خوبی برای مردم داریم، فعلا برای دو پرواز منظم در هفته به‌گونه‌ای که کسانی که کار اداری در تهران دارند صبح بروند و شب برگردند، برنامه‌ریزی شده که پروازها انجام ‌شود.

وی بیان کرد: همه اطمینان داریم که پروازهای بیشتری صورت می‌گیرد که بعد از بیماری کرونا پروازهای مشهد، کیش و حتی پروازهای خارجی هم در دستور کار است که انجام شود، ضمن اینکه قرار است از لحاظ قیمتی قابل رقابت باشد که برای مردم جذابیت داشته باشد.