‌‌فرماندار رفسنجان بیان کرد:
باید به ندای مطبوعات در شفافیت سازی و بیان اتفاقات و حوادث گوش داد

فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان گفت: باید به ندای مطبوعات در شفافیت سازی و بیان اتفاقات و حوادث گوش داد.

 مجید فصیحی هرندی در مراسم تکریم و معارفه رییس جدید خانه مطبوعات شهرستان رفسنجان اظهار کرد: بایستی بیش از گذشته دستیابی خبرنگاران به اطلاعات فراهم شود. شهر ما کوچک است و بدنه اجتماعی کوچکی دارد و باید برای انتشار اخبار با یک فیلتر آرام جلو رفت.

 مجید فصیحی هرندی افزود: دلایل زیادی وجود دارد که در اخبار کشور بزرگنمایی می شود و آنچه که مد نظر رسانه های خارج از کشور است، جامعه را به سمت و سوی بزرگنمایی سوق می دهند.

وی بیان کرد: باید اصل خبر را بیان کرد و اگر خبرنگاران خواستند تحلیلی بر اخبار داشته باشند، باید دیدگاه و تحلیل‌شان از اصل خبر مجزا باشد و خبرنگاران آزاد هستند در چارچوب، انتقاد و تحلیل کنند و ممکن است گزند هم وجود داشته باشد.

فرماندار رفسنجان با تاکید بر اینکه باید به ندای مطبوعات در شفافیت سازی و بیان اتفاقات و حوادث گوش داد، تصریح کرد: از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان می خواهیم که در حمایت از رسانه ها یاری‌گر ما باشند زیرا برخی از  کمک‌ها و مساعدت‌ها بطور مستقیم از عهده شهرستان بر نمی آید.

 در این مراسم آقای روح الله بادپروا به عنوان مسئول جدید خانه مطبوعات رفسنجان و انار معارفه و از خدمات آقای دکتر ابراهیم انوشه مسئول سابق تجلیل شد.