پیام تسلیت فرماندار رفسنجان به مناسبت شهادت دکتر فخری زاده  دانشمند هسته ای کشورمان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان، متن پیام مجید فصیحی هرندی به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین
از دیر باز در مصاف حق و باطل در سوی  جبهه  حق شیرمردان و شیر زنانی بوده و هستند که لحظه و آنی از فعالیت و جهاد در هر عرصه ای کوتاهی نکرده و مجاهدانه در همه صحنه ها حضور دارند .

در سوی مجاهدت های علمی و گسترش دانش و استفاده از آن در راستای  ایجاد شرایط بهتر برای اقتدار جبهه حق دانشمندانی هستند که  با وجود همه تهدیدهای جبهه استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا و صهیونیست ها  با تمام توان و شجاعانه و ایثارگرانه سر از پا نشناخته و راه شهیدان را ادامه می دهند .

گرچه شهادت هر یک از این عزیزان دل همه را به درد آورده ولی دشمن خام اندیش بداند اگر پرچمی از دست سرداری بر زمین افتد سردار و سرداران دیگری با اراده ای پولادین آن پرچم مقدس را به دست خواهند گرفت و تا قله موفقیت آن را به امانت به دست دیگری خواهند داد.

امروز دست غدار دشمن عزیزی را از ما گرفت که سراسر وجودش را وقف توسعه علمی کشور و استفاده از دست آوردهای آن برای روزهای بهتر برای فرزندان این مرز و بوم کرده بود .

اینجانب عروج سرافرازانه  دانشمند بزرگ‌ میهن شهید دکتر محسن فخری زاده را به خانواده معزز  آن شهید والامقام ، رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران و همه دانشمندان و همکاران ایشان تبریک و تسلیت گفته و امیدوارم در کوتاه ترین زمان ممکن جواب دندان شکنی به بدخواهان و دشمنان ایران عزیز داده شود .