رادیو رفسنجان یک مزیتی برای شهر رفسنجان

فرماندار شهرستان رفسنجان در مراسم بیست و یکمین سالگرد افتتاح رادیو رفسنجان و تجلیل از کارشناسان این رسانه با گرامیداشت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد:  رادیو رفسنجان یک مزیتی برای شهر رفسنجان به شمار می رود که به این سادگی راه اندازی آن میسر نشده لذا از تمام کسانی که در راه اندازی و رشد این رسانه در این بیست و یک سال تلاش کردند تشکر می کنم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان، "مجید فصیحی‌هرندی" افزود: هر کاری که بتوانیم در تقویت این توانمندی در شهرستان ما حاضریم انجام دهیم که صدای رادیو به گوش همه مردم شهرستان برسد.

وی خاطرنشان کرد: کارمندان رادیو رفسنجان خیلی قوی عمل کرده‌اند و در مباحث روز خیلی خوب برنامه‌سازی می‌کنند. در برنامه های خاص می توانیم هم افزایی کنیم بخصوص در ورزش که یک تیم در لیگ برتر داریم.

وی همچنین در مراسم در مراسم بهره برداری از فرستنده دیجیتال منطقه اودرج گفت: امروز در خدمت مدیرکل مرکز صداوسیمای کرمان بودیم هم به مناسبت بیست و یکمین سالگرد تاسیس رادیو رفسنجان شهری رفسنجان و همچنین مرکز فرستنده دیجیتال که در منطقه اودرج افتتاح شد.
فصیحی هرندی بیان کرد : به دلیل توسعه رسانه ها، رسانه هایی که تلاش زیادی برای تولید برنامه ها انجام می دهند، این تولیدات محصولات به سمع و نظر مردم برسد بسیار عالی است که این اتفاقی که امروز افتاد بسیار اتفاق خوبی است.

وی افزود: طبق توصیه مدیرکل مرکز صداوسیمای کرمان در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان در این زمینه دقت داشته باشیم و انجام اعتباراتی را مشخص کنیم حتما این کار را خواهم کرد که این پوشش در اقصی نقاط شهرستان ایجاد بشود تا مردم از تلاش و زحماتی که برای تولید برنامه کشیده می‌شود بسیار خوب و مناسب بهره‌مند شوند.