پیام تبریک فرماندار رفسنجان در پی تثبیت جایگاه تیم فوتبال مس رفسنجان در لیگ برتر

فرماندار شهرستان رفسنجان پیام تبریکی به مناسبت تثبیت جایگاه تیم فوتبال مس رفسنجان در لیگ برتر نخستین حضور خود، صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان، متن پیام تبریک دکتر مجید فصیحی هرندی بدین شرح است:

حرکت مستمر و تلاش غیرتمندانه تیم فوتبال مس رفسنجان برای درخشش در سطح اول فوتبال کشور،  نشان از تلاش و برنامه‌ریزی تمامی یاران باشگاه فرهنگی و ورزشی مس رفسنجان دارد.

مس رفسنجان در یک سال گذشته نه تنها در رشته فوتبال و تثبیت جایگاه تیم بزرگسالان در لیگ برتر، بلکه در عرصه های فرهنگی و اجتماعی خود نیز تحولات بسیار موثری ایجاد نموده است که شایسته تقدیر است.

تثبیت حضور مفتخرانه  تیم فوتبال مس رفسنجان در لیگ برتر، و کسب جایگاه هشتم نشان از مدیریت برنامه‌ریزی شده و نگاه آینده نگر به حضور در جایگاه اول فوتبال کشور دارد.

بدون تردید این حضور قدرتمندانه  پیش ران توسعه ورزش  و نقش‌آفرین در عرصه های اجتماعی و فرهنگی و ورزشی شهرستان ،عامل  ایجاد اعتماد به نفس، نشاط و غرور آحاد مردم به ویژه جوانان سرزمین طلای سبز و سرخ است که باید به عنوان یک فرصت بی بدیل از آن  در این سرزمین استفاده کرد، سرزمینی که در روزگارانی نه چندان دور فرزندان جان برکفش عزتمندانه حماسه آفرینان فتح اروند شدند .

باور داریم این  حضور نشان از نتیجه بخش بودن   اعتماد به کادر پرتلاش، و تجربه و انگیزه بازیکنان پرشور و مستعد است و حمایت هدفمند از چنین مجموعه هایی منجر به نتایج ارزشمندی می شود .
اینجانب این موفقیت کم نظیر را   به هواداران پرشور، مردم فوتبال‌دوست، ، سرمربی، کادر فنی ، بازیکنان، کارکنان مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و همه زحمت‌کشان این باشگاه تبریک عرض نموده و از توجه ویژه  و پیگیری های جناب آقای دکتر سعدمحمدی مدیرعامل ساعی و معزز شرکت ملی صنایع مس ایران، مهندس احمدی مدیر محترم مجتمع مس سرچشمه رفسنجان،  مهندس زیندینی مدیرعامل  و آقایان دکتر ارسلان و مهندس صالحی اعضاء هیات مدیره باشگاه  که الحق و الانصاف تلاش وافری برای این حضور موفقیت آمیز داشته اند قدردانی می نمایم.
امید است با دستیابی به این موفقیت بزرگ شاهد تبلور انگیزه های بیشتری برای کشف  و پرورش استعداد های فرزندان این دیار در همه عرصه های ورزشی باشیم و با برنامه ریزی و ایجاد فرصت های لازم  در آینده نه چندان دور  نام آوران افتخارآفرینی را تقدیم ایران عزیز بنمائیم.  

امیدوارم تیم فوتبال مس رفسنجان با حضور پرقدرت در لیگ برتر سال آینده و کسب سهمیه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، روند موفقیت خود را تکمیل نموده و نماینده‌ شایسته‌ای برای شهرستان رفسنجان و کشور عزیزمان در آسیا لقب گیرد.