زیرساخت‌های ورزشی شهرستان فرسوده شده است / لزوم توجه بیشتر مسوولین ورزش کشور به رفسنجان

مجید فصیحی‌هرندی فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان در حاشیه بازدید معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان از شهرستان رفسنجان گفت : بارها این نکته را به مسؤولان استان که وظیفه توزیع بودجه‌ها را دارند، متذکر شدیم که رفسنجان در یک برهه زمانی برخوردار بوده؛ اما طی این سال‌ها به‌دلیل خشکسالی و کاهش تولید محصول پسته و سایر مشکلات فقط عنوان برخورداری را یدک می‌کشد و از بودجه‌ها محروم است.

وی افزود: زیرساخت‌های ورزشی این شهرستان فرسوده شده چون امکان نگهداری آنها نبوده، استخر دانشگاه ولیعصر (عج) هم سال‌ها کار می‌کرد، به‌دلیل هزینه‌های بالا، دانشگاه از عهده بازسازی و رفع عیوب آن برنیامده است.

فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان با اشاره به اینکه مسؤولان مس نگاه خوبی به ورزش شهرستان داشتند و صعود تیم مس رفسنجان به لیگ برتر یک پله ترقی برای رفسنجان به‌شمار می‌رود، ادامه داد: نگاه به تسریع در ایجاد زیر ساخت‌ های ورزشی در صورتی که امکان داشته باشد می‌تواند کمک بسزایی به ورزش شهرستان و دیگر هیأت‌های ورزشی کند.

وی در پایان با قدردانی از دعوت نماینده برای حضور معاون پارلمانی وزارت ورزش ابراز امیدواری کرد: با این سفر اتفاقات خوبی برای ورزش رفسنجان رقم بخورد.