اطلاعیه مهم ستاد کرونای شهرستان رفسنجان

در پی تشدید وضعیت بیماری کرونا در کشور به خصوص استان کرمان و شهرستان رفسنجان،  همزمان با سراسر کشور و استان ، محدودیت هایی از امشب تا اطلاع ثانوی در شهرستان رفسنجان اعمال خواهد شد.

۱. ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در سطح شهر از ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه تا ساعت ۴ بامداد با جدیت بیشتر انجام خواهد شد. ( به هیچ وجه جریمه ها بخشیده نخواهد شد)

۲. صرفا فعالیت مشاغل صنفی ( لبنیاتی ها ، نانوایی ها ، سوپر مارکت ها ، فروشگاههای مواد غذایی ، قصابی ها، مرغ و ماهی و میوه وتره بار ) مجاز می باشند.

۲. فعالیت سایر مشاغل از صبح روز دوشنبه ۲۵ مرداد تا روز شنبه ۳۰ مرداد در شهر رفسنجان و بخش های تابعه ( نوق ، کشکوییه ، فردوس، مرکزی ) ممنوع بوده و برابر قانون با اصناف متخلف برخورد و علاوه بر جریمه نقدی پس از بازگشایی ها و رفع محدودیت ها به مدت یک هفته تعطیل خواهند شد.

۳. عزاداری در فضای بسته ممنوع بوده و فعالیت مساجد ، تکایا ، حسینیه ها و هیات های عزاداری باید قبل از ساعت ۲۲:۳۰ پایان یابد.
همچنین توزیع هرنوع خوراکی اعم از چایی ، شربت و غذای گرم و ... مطلقا ممنوع می باشد.

۴. در حال حاضر تا اطلاع ثانوی برگ تردد بین استانی صادر نخواهد شد ، تردد در داخل استان بلامانع است.

۵. حرکت اتوبوس های مسافربری از مبدا رفسنجان به مشهد مقدس از روز دوشنبه ۲۵ مرداد تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد.

🔹از همشهریان محترم خواهشمندیم،  بیش از گذشته ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و قوانین اعمال شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا همکاری های لازم را به عمل آورند.

🇮🇷روابط‌ عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان