افتتاح چندین طرح عمرانی، کشاورزی رفاهی در شهرستان های رفسنجان

 به مناسبت هفته دولت با حضور خانم واعظی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کرمان و مسولان شهرستان ها، چندین طرح عمرانی و رفاهی در انار و رفسنجان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان ، زیرسازی و آسفالت، روشنایی بلوار امام حسین(علیه السلام) و بلوار شریعتی، دوربین های مداربسته و سنگ فرش شهدای گمنام پروژه های شهرداری کشکوئیه بود که با حضور معاون استاندار کرمان با اعتبار بیش از ۲۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
مجتمع رفاهی باقری به متراژ ۸۰۰۰ مترمربع و اعتبار ۸۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۵ نفر در ورودی شهر کشکوئیه و پمپ بنزین دو منظوره خیرمند با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۵ نفر در ورودی شهر کشکوئیه دیگر طرح های شهرستان رفسنجان بود که افتتاح شد.
همچنین به مناسبت هفته دولت با حضور معاون استاندار، آسفالت خیابان امام خمینی(ره) روستای حسین آباد با اعتبار ۳ میلیارد ریال، آسفالت معابر احمدآباد عباس خان با اعتبار ۲ میلیارد ریال، آسفالت بلوار امام خمینی و بلوار شهدا روستای علی آباد شهید با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال، آسفالت معابر خیابان شهدا روستای شریف آباد با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال، آسفالت و زیرسازی روستای محمودآباد مروج با اعتبار ۸ میلیارد ریال به بهربرداری رسیدند.
گفتنی است: بهره برداری از پروژه های اداره برق کشکوئیه شامل روشنایی و توسعه شبکه با اعتبار ۸ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال نیز امروز آغاز شد.
در مجموع برای بهره برداری از این پروژه ها مبلغ بیش از ۳۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است.