فرماندار رفسنجان تاکید کرد:
 اشتغال اولویت اصلی شهرستان / دستگاههای اجرایی بروکراسی اداری را کاهش دهند

فرماندار رفسنجان اشتغال را یکی از اولویت های اصلی شهرستان رفسنجان برشمرد و گفت: دستگاههای اجرایی شهرستان بروکراسی اداری را کاهش دهند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان ، علی اکبر پورمحمدی صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان رفسنجان گفت: در بازدید ها و دیدارهایی که با سرمایه گزاران بخش دولتی و خصوصی داشتیم ، تنها خواسته آنها همکاری ادارت در خصوص صدور مجوز و کاهش بروکراسی اداری بوده است.

وی با بیان اینکه "تعدادی زیادی از سرمایه گزاران حتی وام و تسهیلات هم از ما نمی خواهند" ، افزود: باید زمینه حضور آنها برای ایجاد اشتغال در شهرستان را فراهم کرد.

پور محمدی ضمن تشکر از مدیران کل ادارت استان ، از آنها خواست در جهت رفع موانع تولید در این شهرستان کمک کنند و در بحث صدور مجوز ها تسهیل کننده باشند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به ایجاد اشتغال خرد و متوسط در شهرستان اشاره کرد و گفت: باید از کسب و کار های خانگی حمایت جدی شود و انگیزه اشتغال در خانواده ها بالا رود.

فرماندار رفسنجان همچنین به اشتغال در بخش کشاورزی شهرستان اشار کرد و افزود: در حال حاضر حدود 40 هزار خانوار ، جمعیتی بالغ بر 130 الی 150 هزار نفر در این بخش مشغول به کار هستند و باید زمینه اشتغال در سایر زمینه ها فراهم شود.