فرماندار شهرستان رفسنجان در پیامی فرارسیدن سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغات و اطلاع رسانی را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رفسنجان؛ متن این پیام بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
50  سال وقت لازم است که هر روز یک قدم برای گسترش و تعمیق کار تبلیغی به پیش برداشته شود تا به تدریج به جایی برسیم که براساس آن بتوان حق قرآن عزیز، اسلام درخشان و ارزشهای متعالی الهی را ادا کرد و بر همین اساس جایگاه سازمان تبلیغات اسلامی بسیار مهم و حساس است.
                                                                               مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی(ره) با هدف اعتلای فرهنگ غنی و پربار اسلامی و تبیین و ترویج شاخص های اعتقادی تاسیس شد. این سازمان با اقداماتی که در توسعه فرهنگ دینی برداشته است سرمایه ای عظیم در راستای تحقق اهداف بلند انقلاب اسلامی به شمار می رود. شیوه های تبلیغ دین که در راس آن اخلاق و رفتار صالح قرار دارد تقرب الهی و نیت صادقانه از اصول اجتناب ناپذیر و ضروری است. برنامه ریزی، پشتیبانی و نظارت بر تبلیغات دینی و تقویت تشکل های دینی، زمینه ساز ترویج معارف اسلامی و فرهنگ قرآنی است.

 اینجانب فرا رسیدن اول تیر ماه سالگرد صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی را بر مبلغان دین و حافظان سنگر فرهنگ اسلامی که بیش از پیش همت خود را بر شناساندن گوهر اصیل معرفت حق مصروف داشتند و در گشایش هر چه بیشتر مسیر
توسعه فرهنگ دینی سعی بلیغ نمودند تبریک و تهنیت عرض نموده، عزت روز افزون اسلام و اعتلای مسلمانان را در اقصی نقاط جهان از خداوند منان مسئلت می دارم.

حسین رضایی
فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان