جلسه اضطراری ستاد مبارزه با کرونا در فرمانداری رفسنجان

جلسه اضطراری ستاد مقابله با کرونا در فرمانداری رفسنجان صبح  امروز شنبه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رفسنجان امروز شنبه جلسه اضطراری ستاد مقابله با کرونا شهرستان رفسنجان با ریاست فرماندار ویژه شهرستان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

حسین رضایی فرماندار رفسنجان  در جلسه اضطراری ستاد مقابله با کرونا ، وضعیت کرونایی شهرستان را وخیم دانست و گفت: جهت حفظ وضعیت موجود شهرستان که وضعیت زرد کرونایی است؛ کلیه دستگاهای اجرایی، صنوف و واحد‌های صنعتی به کلیه زیر مجموعه های خود ابلاغ نمایند که مراجعان و پرسنل خود در خصوص رعایت پروتکل ها و استفاده از ماسک تاکید نمایند.

رضایی عنوان کرد: جهت رفع عادی انگاری شهروندان و تاکید بر رعایت پروتکل ها به طور جدی و استفاده از ماسک؛ اتحادیه ها ملزم به بازرسی منظم از صنوف زیر مجموعه خود و ارسال گزارش به ستاد کرونا می‌باشند.

وی تصریح کرد: با توجه به مصوبات استانی مدت قرنطینه در کرونا به مدت ۵ روز می‌باشد و مرخصی کارکنان که واکسن دریافت کردن استعلاجی اعمال میشود در غیر اینصورت مرخصی استحقاقی اعمال میشود .
رضایی همچنین در آخر گفت: مقرر گردید در خصوص تب کریمه کنگو اطلاع رسانی و نظارت بعمل آید و جلسات آموزشی در این خصوص برای قشر قصابان انجام شود.