برگزاری دومین جلسه قرارگاه امیرالمومنین (ع) در شهربابک
با حضور فرمانداران شهربابک ،رفسنجان و ائمه جمعه شهرستان های شهربابک، رفسنجان و انار و شهرهای تابعه
 
امروز شنبه ۱۲ شهریور ماه دومین جلسه قرارگاه امیرالمومنین (ع) با حضور نویدی سرپرست فرمانداری شهربابک، رضایی سرپرست فرمانداری رفسنجان و ائمه جمعه شهرستان های شهربابک، انار و رفسنجان و شهرهای امین شهر، کشکوئیه، بهرمان و صفائیه انار باحضور حجت الاسلام حسنی سعدی رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کرمان به میزبانی شهرستان شهربابک در محل حوزه علمیه برگزارگردید.
 
فرماندار رفسنجان در این جلسه با اشاره به مشترکات فرهنگی کشاورزی و اقتصادی زیادی که بین ۲ شهرستان رفسنجان و شهربابک از گذشته وجود داشته گفت ما میتوانیم با همکاری و همدلی بصورت مکمل جهت توسعه هردو شهرستان تلاش کنیم وی سپس به ظرفیت بالقوه ائمه محترم جمعه اشاره نمود و افزود امام جمعه محترم رفسنجان بعنوان یک ظرفیت معنوی بسیارقوی در رفسنجان توانسته اند موجب همدلی و وحدت رویه شوند که همین جا صمیمانه از ایشان سپاسگزاریم.
فرماندار رفسنجان ایجاد جاده مواصلاتی میمند به رفسنجان را نیز بعنوان پل ارتباطی دو شهرستان و همچنین دو استان خراسان جنوبی به فارس پیشنهاد دادند و افزودند این جاده که مسیر را ۵۰ کیلومتر کوتاه میکند را میتوانیم با همکاری دو شهرستان ایجاد نموده که باعث رونق گردشگری و جذب مسافر نیز خواهد شد. در ادامه نقاط قوت و ضعف شهرستانها در حوزه های مختلف مطرح و درخصوص حل مشکلات تبادل نظر شد