سرپرست فرمانداری رفسنجان با اشاره به اینکه بسیجیان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش آفرینی کردند گفت: از آن زمان به بعد هم در سازندگی کشور و دیگر امور کشور و نیز اغتشاشات اخیر حضور پررنگی داشته و برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه جان خود را هم می دهند که قابل ستایش است.
 
 حسین رضایی روز سه شنبه در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته بسیج در محل فرماندرای هفته بسیج و تشکیل سازمان بسیج با فرمان امام (ره) را تبریک گفت و بیان کرد: نقش بسیج در زمان پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن بارز و هویداست؛ آن ها در زمان 40 سال پیش برای به ثمر رسیدن انقلاب و نیز جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس جان خود را به دست گرفتند و به عملیات های متعدد راهی شدند.
وی افزود: پس از آن نیز برای سازندگی کشور هم آستین های همت را بالا زدند و همچنان نیز برای رفع محرومیت ها، کمک به محرومین، اردوهای جهادی و غیره در نقاط مختلف کشور با جان و دل و البته بدون هیچ چشمداشتی شرکت می کنند.
رضایی عنوان کرد: بسیجیان در هر جایی از کشور که مشکلی ایجاد شود برای رفع آن حضور میابند حتی در اغتشاشات اخیر نیز جان خود را به دست گرفته و به کف خیابان ها آمدند تا توطئه ها و دشمنی های اهریمنان اسلام را از بین ببرند و 50 روز در کنار مردم و نیروی انتظامی برای کنترل اغتشاشات آمدند تا همچنان مثل سابق حافظ جان و امنیت مردم باشند که در این راه هم شهید و هم مصدوم تقدیم اسلام و  انقلاب شد.
 وی خاطرنشان کرد: چندی پیش قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) که شامل بسیجیان جان برکف است در حال اجرای طرح آبرسانی به 113 روستای رفسنجان از جمله کبوترخان را از دستاورد مهم بسیج می توان نام برد.
 
فرمانده سپاه رفسنجان هم در این نشست اظهار کرد: در اغتشاشات اخیر بسیجیان بدون هیچ توقعی برای کنترل وضعیت و حفاظت از جان و مال مردم به صحنه آمدند و امیدواریم که این تفاله های آموزش دیده دشمنان اسلام به زودی جمع آوری می شوند.
سرهنگ محمد پساوند افزود: تمام تلاش دشمن برای اواخر آبان است  و دنبال پروژه کشته سازی هستند و با ریختن خون بی گناهان تنور خود را داغ نگه می دارند که ملت غیور و همیشه بصیر ایران دسیسه های دشمن را سالهاست که می دانند و هرگز  به ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی پشت نمی کنند و حافظ این دو بال هستند.
وی در ادامه به روزشمار هفته بسیج که از 29 آبان تا پنجم آذر ماه است اشاره و بیان کرد: این روزها به نام بسیج مظهر سازندگی و پیشرفت، مظهر مسجدمحوری، مظهر نوآوری و جهادعلمی، مظهر مردمسالاری و ایران قوی، مظهر جهاد و شهامت، مظهر ایمان و تربیت اسلامی و مظهر مقاومت و اقتدار ملی نامگذاری شده است.
سرهنگ پساوند تصریح کرد: در این هفته برنامه های متنوعی را اجرا خواهیم کرد و گلباران قبور شهدا، دیدار با خانواده شهدای بسیج و تقدیر از بسیجیان، رزمایش ثامن در فضای مجازی، اردوهای جهادی برخی از این برنامه هاست و در این راستا همه دستگاه های اجرایی و مجتمع مس سرشچمه و شهرداری هم پای کار هستند